Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!
Arama Yap

Yaşar Zımba “Sakarya Futbol Şehridir”

Adapazarinet.com - Sakarya'nın İlk Firma Rehberi

Yaşar Zımba “Sakarya Futbol Şehridir”
ASKF Başkanı Yaşar Zımba Sapancaspor ile ilgili yayınladığı kutlama mesajında;

2020-2021 sezonunda Hendekspor, 2021-2022 sezonunda Sapancaspor’un 3.lige çıkmaları, son beş yıldır, Amatör takımlarımızdan Türkiyenin dört bir yanına transfer olan, profesyonel olan çocuklarımız bizim gururumuzdur. 

Asıl başarı; destek olan Belediye başkanları, Yönetim, teknik heyet ve Sporcuların olmak ile birlikte, ASKF yönetimi olarak planlı programlı çalışmalarımızın desteklerimizin sonucu da bu başarılarda katkısı vardır. 

Bu anlamada; TFF, TASKK 2021-2022 Sezonu BAL ligi play-off mücadelesinde şampiyon olarak 3. Lig'e yükselen Sakarya'mızın Güzide takımlarından Sapancaspor'u, başta çok emeği geçen Kulüp başkanımız Adil Kös eoğlu ve yönetimini, Belediye Başkanımız Özcan Özen, Teknik heyet, futbolcular ve ailelerini tebrik eder, başarılarının devamını diliyorum.

Sakarya kamuoyuna şunu söylemek istiyorum, devamı gelecek !!!! ve takımlarımızın başarı olana kadar sürdürdükleri ASKF ile olan birlikteliklerinin, başarılı olduktan sonra devam etmeleri onların kalıcı olmalarını sağlayacaktır.,

Resim Galerisi

Yayın Tarihi: 25 Nisan 2022 , Pazartesi Bu haber 393 defa ziyaret edildi.

Yorumlarınız

'DA ARA