Mediton İşitme Cihazları
Arama Yap
TÜM SEKTÖRLER

Oy verdiğiniz için teşekkür ederiz.
Puan, Oy

Silver Üyeler


Sakarya Asansör Firmaları
Sakarya Asansör Firmaları

Ücretsiz Üyeler

Hizmetler

Sakarya Asansör Firmaları

Özellikle yüksek katlı yapılarda asansörler olmazsa olmaz özellikler göstermekte ve apartman sakinleri için pratik çözümler sunmaktadır. Artık yüksek katlı apartmanlar daha çok inşa ediliyor. Apartmanlar dışında oteller, iş merkezleri ve tüm yapılar için uygun asansörler üretiliyor. Zamandan tasarruf edilmesini sağlayan ve ulaşılmak istenen kata seri bir şekilde ulaşılan asansörler çok katlı binalarda gerekli olduğu gibi proje kapsamında zorunludur. Örneğin 15 katlı bir binada asansör olmaması düşünülemeyeceği gibi asansörün arızalanması ve devre dışı kalması da düşünülemez. Bu yüzden de asansör firmalarının işi sadece asansör satışı ile sınırlı kalmamakta ve satış sonrası hizmetler de devam etmektedir. Yıl boyunca bakımlar, acil arızlar ve tüm teknik destekler Sakarya asansör firmaları tarafından kaliteli ve profesyonel olarak sunulmaktadır.

Sakarya Asansör İmalatı Yapan Firmalar

Asansör tasarlanması ve üretilmesi tamamen kullanılacağı alana uygun şekilde yapılır. Proje kapsamına uygun olan asansörler birçok farklı malzemeden ve görsel tasarımdan oluşturulur. Ayrıca teknolojinin gelişmesiyle birlikte asansörler daha fazla teknik donanımlar oluşturmakta ve her açıdan kullanıcılarına keyifli anlar yaşatmaktadır. İkaz butonları, acil çağrılar, telefon bağlantıları, havalandırma sistemleri ve daha birçok farklı özelliğiyle asansörler aşağıya yukarı çıkan kabinlerden daha fazlasını sunmakta ve bu özelliklerini her geçen gün geliştirmektedir. Artık o kadar geniş, ferah ve rahat asansörler üretiliyor ki kapalı alanda kalma korkusu olan kişiler için bile asansör kullanmak sorun olmaktan çıkıyor. Panoramik tavanlar, aynalı yüzeyler ve kendiliğinden açılan, kapanan kapılar ile asansörler artık bambaşka özellikler gösteriyor. Tüm özelliklerde ve işlevselliklerdeki asansörleri ise sadece Sakarya asansör imalatı yapan firmalar bünyesinde en kaliteli ve uygun fiyatlı şekilleriyle bulabileceksiniz. 

Asansör Servis Bakımı

Asansörler gün içerisinde sürekli kullanıldığı için ve çok katlı yapılarda daha sık tercih edildiği için düzenli aralıklarda bakım ve onarım işlemlerine tabi tutulmalıdır. Bu sayede kesintisiz şekilde çalışacak ve asla arıza durumu oluşturmayacaktır. Her asansörün belli dönemlerde bazı teknik desteklere ihtiyacı vardır. Çalışma performansını korumak ve daha büyük sorunların önüne geçmek için tüm asansörler, asansör firmaları tarafından takibe alınır. Son sistem asansörlere yerleştirilen cipler sayesinde herhangi bir arıza durumunda asansör için teknik servis hizmeti sağlayan ekip bilgilendirilir ve en hızlı sürede asansör başında olarak sorunu çözüme kavuşturulur. Gerektiği zamanlarda teknik bakımları yapılmayan, özenli teknik servis hizmetleri görmeyen asansörler ise kısa sürelerde bir arızalanacak ve kullanıcılar içi istenmeyen durumlar oluşturacaktır. Bunların önüne geçmek ve yaşam kalitesini daha çok arttıracak şekilde asansör kullanmak için Sakarya asansör firmaları yapılarınıza en uygun olan asansör seçeneklerini sunarak her açıdan avantajlı alışverişler gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. 

Yük Asansörü

Asansörler kişisel kullanımlar ve yük kullanımları için farklı özelliklerde üretiliyor. 2 kişilik kapasitesi olan asansörlerden 30 kişilik kapasitesi olan asansörlere kadar birçok farklı asansör sistemi bulunuyor. Kişi taşıyan asansörler dışında yapılarda bir de yük taşıyan asansörler bulunmalıdır. Hem iş yerleri için hem de konutlar için gerekli olan yük asansörleri 100 kilodan 1000 kiloya kadar farklı ağırlık birimleri oluşturuyor. Her açıdan kolaylık sağlayacak yük asansörleri diğer asansörlere göre daha fazla yıprandığı için bakım ve onarım süreçleri de daha sık olmalı ve özenli teknik işlemler uygulanmalıdır. Yük ve fazla kapasiteli asansörlerin teknik bakımları, onarımları ve sistem iyileştirmeleri yapılmadığı zaman istenmeyen kazalar ortaya çıkabiliyor. Hatta bu kazalar ölümle sonuçlanabilecek olaylara yol açabiliyor. Sakarya yük asansörü firmaları bu tür sorunların önüne geçmek için dünya kalite standartlarında asansörler üretiyor ve bu asansörlerin tüm teknik takiplerini yaparak çok uzun yıllar sorunsuz kullanım imkanı sağlıyor. 

Asansör Yedek Parça

Sürekli işleyen mekanizmalar bir süre sonra arızalar veya yedek parça aşındırması yapacaktır. Yıllarca kullanım sonunda hala işleyişini sürdüren ve ufak tefek bakımlarla kullanıma uygun olan eski ve yeni tip tüm asansörler için yedek parçalar elzem oluyor. Her istendiğinde tüm asansör marka ve modelleri için yedek parça bulmayı kolaylaştıracak adreslerden biri de Sakarya asansör yedek parça firmaları oluyor. Orijinal parçalar bulunabileceği gibi aynı zamanda daha uygun fiyatlı yan sanayi parçalar da tercih edilebiliyor. 

'DA ARA

Sektörler veya Firmalar arasında arama yapın...