Mediton İşitme Cihazları
Arama Yap
TÜM SEKTÖRLER

Oy verdiğiniz için teşekkür ederiz.
Puan, Oy

Silver Üyeler


Sakarya Beyaz Eşya Özel Servisi
Sakarya Beyaz Eşya Özel Servisi

Ücretsiz Üyeler

Hizmetler

Beyaz Eşya Yedek Parça

Beyaz eşyalar evlerde mutfaklarda kullanılan ve birçok teme görevi yerine getiren eşyalardır. Buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve fırın beyaz eşyalara örnektir. Sürekli olarak ev işleri için kullanılan bu eşyalar durmadan çalışabilirler. Bu çalışmalarının karşılığında da bazı zamanlarda arızalar verebilir ya da bazı parçalarda hasarlar meydana gelebilir. Beyaz eşyalarda meydana gelen arızalar onarılabilir nitelikte ise yeni yedek parçalar ile onarılır. Birçok yedek parça buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi makinelerin ömrünü uzatmaktadır. Bununla birlikte aynı zamanda yüksek kaliteli yedek parçalar sizi yeni beyaz eşya alma yükünden de kurtarmış olurlar.

Beyaz Eşya Nasıl Boyanır?

Beyaz eşya olarak kullanılan eşyalar önceden sadece beyaz renkli üretildiklerinden bu isim verilmiştir. Daha sonra yeni teknolojiler ile beyaz eşyalarda siyah, gümüş ya da gri gibi renkler kullanılmaya başlanmış hatta bazı marka ve modellerde özel olarak üretilen canlı renklerdeki beyaz eşyalar satışa sunulmaya başlanmıştır. Bununla beraber yeni beyaz eşya almadan siz de evinizde mevcut beyaz eşyaları istediğiniz renklere boyayabilirsiniz. Beyaz eşyalar boyanırken uygun olan sprey boyalar tercih edilmelidir ve uygulama yaparken de çok dikkati olunmalıdır. Beyaz eşyaların bir kısmını boyamak yerine tamamını boyamak görüntü açısından çok daha estetik olmaktadır. Tüm beyaz eşyalar uygun olan boya çeşitleri ile kendi renklerini kapatacak renklere boyanabilirler.

Beyaz Eşya Nereden Alınmalı?

Beyaz eşyalar alınırken mutlaka bu konuda yetkili olan beyaz eşya mağazaları tercih edilmelidir. Sakarya’da birçok beyaz eşya markasının ana bayisi ve satış bayisi bulunmaktadır. Bayi olmayan yerlerde ise yetkili satış temsilciliklerinden ihtiyaç duyulan beyaz eşyalar satın alınabilir. Beyaz eşyaları satın aldığınız yer mutlaka sonrasında size servis ile alakalı destek hizmeti de vermelidir. Servisler beyaz eşyaların kullanımı ve uzun ömürlü olması açısından çok önemlidir. Beyaz eşyalar mutlaka geniş servis ağı olan markaların yetkili satıcılarından alınmalıdır. Bu satıcılardan alınan eşyalar için her zaman teknik servis talep etme şansınız olacağı için daha karlı çıkarsınız. Beyaz eşya alırken size teslimat ve kurulum yapmasına da özen göstermelisiniz. Bazı beyaz eşya bayilerinde teslimat sevkiyat yolu ile yapılmakta ve montaj yani kurulum için de teknik servis ekipleri yönlendirilmektedir. Bu sürecin hızlı bir şekilde ilerlemesi ve makinenizin bir an önce kurulması için beyaz eşya satın aldığınız yerin seçimi oldukça önemlidir.

En İyi Beyaz Eşya Markası Sıralaması

Beyaz eşya markaları oldukça fazladır. Her markanın farklı özellikte ve farklı fiyatlardaki modelleri de mevcuttur. Beyaz eşya markaları arasında seçim yaparken ya da sıralama yaparken kendi ihtiyaçlarınız ön plana çıkmalıdır. Bu yüzden sıralamalar da kişiden kişiye farklılık gösterebilir. En uzun garanti ömrü olan beyaz eşya markaları en iyi beyaz eşya markaları olarak bilinmektedir.

'DA ARA

Sektörler veya Firmalar arasında arama yapın...