Mediton İşitme Cihazları
Arama Yap
TÜM SEKTÖRLER

Oy verdiğiniz için teşekkür ederiz.
Puan, Oy

Ücretsiz Üyeler

Hizmetler

Sakarya Deri Giyim Mağazaları

Kış sezonunun gelmesi ile beraber deri ürünlere olan talep artmıştır. Deri ürünler hem şık olmayı sağlamakta hem de kışın soğuk havasından korunmayı amaçlamaktadır. Deri ürünler birçok farklı tekstil ürününün tasarımda kullanılabilmektedir. Kullanılan deri kumaşlar sayesinde klasikten spor giyime kadar birçok model elde edilebilmektedir.

Sakarya Deri Ceket Ürünleri

Deri ceket ürünleri çeşitlilik gösteren modeller ile meydana getirilmektedir. Tasarlanan ürünlerde kimi zaman spor şık kimi zaman ise klasik modellere yer verilmektedir. Spor modeller, kaliteli deri çeşitleri ile siyah ve kahverengi ağırlıklı modeller ile oluşturulmaktadır. Modellerin kış ve sonbahar hava koşullarına karşı kolay kullanımı ve soğuktan korumaya yönelik özelliği ön planda tutulmaktadır. İşlenen deri, oluşturulan mont ve ceket modellerinde işleme ya da fermuar detayları ile de tasarlanmaktadır. Kişilerin kendilerine uygun beden, renk ve konfor unsurlarında modelleri bulabilmeleri amacı ile çeşitlilik sağlanmıştır. Yenilikçi tasarımlara yer veren marka yapısı farklı renk seçenekleri ile deri mont modelleri tasarlamaktadır. Tokalı, sade, fermuarlı kaliteli deri kumaşlar yardımı ile oluşturulmaktadır. Montların kesimleri dar ya da bol seçenekler ile sergilenmektedir. Deri ceket ürünlerinin sağladığı şıklık kadar konforlu kullanımı da ön plana çıkmaktadır.

Sakarya Deri Çanta ve Cüzdan

Deri sektörü sadece mont ve ceket tasarımları ile kısıtlı değildir. Ceketler ile kullanılabilecek şık çantalar ve cüzdanlar, tekstil ürünleri arasında yer almaktadır. Kaliteli deri kullanılarak, farklı renk ve tasarımda üretilen cüzdanlar, uzun süre kullanım sağlamaktadır. Şık cüzdan tasarımları aynı zamanda tarzınızı en ince ayrıntıya kadar tamamlamayı sağlamaktadır. Deri cüzdanlar aynı zamanda kaliteleri nedeni ile uzun süre kullanılmaktadır. Deri çantalar ise geniş bir çeşitlilik göstermektedir. Renk kullanımı oldukça geniştir. Çantaların omuzdan kullanılan modellerden, sırt çantalarına kadar her modelde tasarımları bulunmaktadır. Deri çantalar kimi tasarımlarda baskı, boncuk ve işlemeler ile meydana getirilmektedir.

Deri İmalatı Nedir?

Deri imalatı sayesinde bu gün kullanmış olduğumuz kaliteli deri çantalar, montlar, cüzdanlar meydana getirilmektedir. Derinin işlenerek kullanılabilecek ve tekstil ürünü olarak giyilebilecek hale getirilmesi aşamasında geçirilen tüm uygulamaları kapsamaktadır. Deri imalat sürecinde şıklık ve kalite unsurları da göz önünde bulundurulmaktadır. İmalat sonucu, işlene deri en kaliteli halini almaktadır. Kaliteli bir deriye ve ondan meydan getirilen kaliteli bir ürüne ulaşmak amacı ile deri imalatı titizlik ve uzman çalışma ile meydana getirilmektedir. İmalat sonucu ortaya çıkan deri kaliteli ve tüm oluşum aşamaları tamamlanmış şekilde sunulmaktadır.

Sakarya Kürk Ürünleri

Kürk ürünleri özellikle kış sezonunun dikkat çeken ürünleridir. Kürk tasarımları klasik yapıda ya da ihtişamlı tasarımlar ile ön plana çıkmaktadır. Kürk çeşitlerinde açık ya da koyu renkler tercihe göre öne çıkarken, kaliteli kürk çeşitleri oluşturulmaktadır. Klasik bir şıklık yakalamaya ve soğuk şartlardan tam korumaya yardımcı olan ürünlerdir. Meydana getirilen modeller de çarpıcı tasarımlar ve kalite ön planda tutulmaktadır.

Deri Mont ve Kaban İmalatı

Deri mont ve kaban imalatı yine kış sezonunda tasarlanan trend ve tasarım modellerinin oluşturulmasında rol oynamaktadır. Kışın soğuğundan korunmaya yardımcı olacak şık modeller farklı renk ve kumaş çeşitlerinde, kalite unsuruna bağlı olarak imalat sonucu meydana getirilmektedir. Ürünlerin kaliteli olabilmesi, başarılı imalata bağlı olarak gelişmektedir. İmalat süresinde kullanılan tasarım ve dikim seçenekleri ise spor ya da klasik şıklığa sahip ürünlerin elde edilmesini sağlamaktadır.

Sakarya Deri Terzileri

Sakarya deri terzileri Deri imalatı yapan yâda deri tekstil ürünlerini üreten firmalar olup deri malzemeleri ve derilerin işlenmesi konusunda oldukça önemli ilerlemeler kaydetmişlerdir. Deri terzi dilediğiniz ölçülerde ve tasarımlarda dilediğiniz özelliklerde deri ürünlerini ve deri ürünlerinden meydana getirdikleri ürünleri sizler için hazırlamaktadır.

'DA ARA

Sektörler veya Firmalar arasında arama yapın...