Mediton İşitme Cihazları
Arama Yap
TÜM SEKTÖRLER

Oy verdiğiniz için teşekkür ederiz.
Puan, Oy

Ücretsiz Üyeler

Hizmetler

Sakarya Anaokulu ve Kreşler

İyi ve kaliteli bir yaşam için eğitim çok küçük yaşlardan başlamalı ve doğru eğitim teknikleriyle ilerlemelidir. Her birey için özel eğitim son derece önemlidir. Çocukların yeteneklerine ve düzeylerine göre eğitilmesi daha mutlu işlere sahip olmasını ve daha etkili şekilde kariyer yapmasını sağlayacaktır. Onlarca yıllık deneyimi ve birbirinden farklı eğitim anlayışlarıyla Sakarya anaokulu ve kreşler yeni nesiller için en iyi ve en kaliteli eğitim fırsatlarını sunuyor. Küçük yaşlardan başlayacak anaokulu ve kreş eğitimi ileriki eğitim süreçlerini de belirleyecek ve çocuğun eğitime olan ilgisini arttıracaktır. Bu yüzden de anaokulu ve kreş eğitimlerinin çocuk psikolojisine uygun şekilde, pedagojik eğitimle gerçekleştirilmesi gerekir.

Anadil ve Yabancı Dil Etkinlikleri

Bu eğitim sistemi tamamen çocukların yaşlarına uygun olarak alanında uzman hocalar tarafından sunuluyor. Ezber eğitim yerine etkinlik ve çalışmalarla yapılan dil eğitimleri ileriki dönemlerde çocukların dillerin yapısını daha iyi kavramasını sağlıyor ve yabancı dillere yatkınlık oluşturuyor.

Sosyal Etkinlikler

Her çok oyun oynamayı ve eğlenceli vakitler geçirmeyi sever. Bu yüzden de Sakarya anaokulu ve kreşler eğitim müfredatı içerisinde birçok farklı sosyal etkinlikle çocukların bedensel ve eğitsel zekalarının gelişmesinde yardımcı oluyor. Bale eğitimi, Faaliyet etkinlikleri, Müzik, Pantomim, resim, sineme ve yaratıcı drama etkinlikleri sayesinde çocuklar geleceğe daha iyi şekilde hazırlanırken kendilerini tanıma fırsatları buluyor.

Spor Etkinlikleri

Her çocuğun yeteneğinin keşfedilmesi ve açığa çıkartılması gerekir. Bu eğitim anlayışı ile çocuklara yaklaşan ve her çocuk için özel eğitim imkanları oluşturan Sakarya anaokulu ve kreşler bünyesinde basketbol, futbol, tenis, yüzme, atletizm gibi birçok spor branşında dersler uzman eğitmenler tarafından verilmektedir.

Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Alışkanlıkları

Çocuklara bu yaşlarda kazandırılacak sağlıklı yaşam ve beslenme alışkanlıkları hayatlarının sonuna kadar devam edecektir. Doğru ve dengeli beslenmenin önemi için diyetisyen hizmetleri sağlanacak ve her türlü yeme içme problemleri etkili bir eğitimle giderilecektir.

Rehberlik ve Pedagojik Danışmanlık

Anaokulu ve kreşler diğer eğitim kurumlarından ayrılmakla birlikte tüm eğitim hayatının başladığı noktadır. Bu yüzden de bu başlangıcın doğru ve çocuk tarafından benimsenir olması gerekmektedir. Bu dönemlerdeki tüm artı değerler çocukların ilerleyen eğitim hayatlarını olumlu yönde etkileyeceği gibi yanlış bir davranış ise zorlayıcı problemlere yol açacaktır. Bu yüzden de bilinçli bir şekilde çocuğa yaklaşılmalı ve onların dilinden konuşarak eğitimin tüm kriterleri anlatılmalı, yaşatılmalıdır. Sakarya anaokulu ve kreşler kendi bünyelerinde uzman rehber öğretmen ve pedagoglar bulundururlar. Çocuklar bu dönemlerde ilk defa ailelerinden ayrıldığı, sosyal ortama girdiği ve yeni rol modellerle tanıştığı için kafası karışabilir. İşte, bu noktada uzmanlar devreye girerek çocukların tüm problemlerini çözmekte ve onlara doğru yolu göstermektedir.

Uzman Eğitmen Kadrosu

Sakarya anaokulu ve kreşler, alanlarında uzman eğitimcileri bünyelerine katarak öğrencilerine en kaliteli eğitim olanaklarını sağlıyor. Çocuk gelişimi, okul öncesi öğretmenliği ve branş öğretmenliği alanlarında yetkin isimlerle çalışan ve çağın gerekliliklerine uygun eğitim araç ve imkanlarını öğrencilerine yaşatan Sakarya anaokulu ve kreşler uygun rakamlarıyla da eğitim yuvası olduklarını gösteriyorlar. Her bütçeye uygun şekilde tam gün veya yarım gün biçiminde kreş eğitimi alınabilmektedir.

Yemek ve Servis Hizmetleri

Sakarya anaokulu ve kreşler hiçbir şekilde dışarıdan yemek almamakta ve çocukların tüm beslenmesini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Günlük kaloriye ve ihtiyaç duyulan besin değerlerine göre hazırlanan yemekler toplu şekilde yenmekte ve her çocuk için özel menüler hazırlanmaktadır. Sağlıklı ve son derece de lezzetli bu yiyecekler çocuklara her türlü yemeği sevdiriyor ve sağlıklı beslenme alışkanlarının kazanılmasını sağlıyor.

Servis hizmetleri ise uzman servis şoförü, bilgili ve gerekli eğitimlerden geçmiş servis ablası ile son derece güvenli araçlarda gerçekleştiriliyor. Çocuğun servise binmesi, inmesi ve evine ulaşmasını kapsayan servis hizmetlerinde çocuklar ellerinden tutularak kapıya kadar götürülür ve eve teslim edilir. Yol üstünde bırakmak veya kendi başına karşıdan karşıya geçmesine izin vermek gibi olumsuz uygulamalar söz konusu değildir. Servis araçları küçük çocuklar için özel olarak tasarlanmıştır ve hiçbir şekilde kaza riski oluşturmamaktadır. Servis şoförleri ise hem şoförlük kabiliyeti yüksek olan hem de gerekli teknik bilgi ve sertifikalara sahip olan kişilerden seçilmektedir.

'DA ARA

Sektörler veya Firmalar arasında arama yapın...