Mediton İşitme Cihazları
Arama Yap
TÜM SEKTÖRLER

Oy verdiğiniz için teşekkür ederiz.
Puan, Oy

Gold Üyeler

Silver Üyeler


Ücretsiz Üyeler

Hizmetler

Sakarya Danışmanlık Firmaları

Sakarya’da işletmelere danışmanlık hizmeti veren birçok firma vardır. Bu firmalar işletmelere iş güvenliği konusunda risk analizi ve risk değerlendirmesi konusunda, yasal olarak verilmesi gereken zorunlu ilk yardım eğitimleri konusunda iş güvenliği uzmanlığı konusunda detaylı olarak hizmetler vermektedir.

Danışmanlık Hizmeti Nedir?

Danışmanlık hizmeti bir kurumun özellikle yasal olarak zorunlu olan bazı işlemleri yerine getirebilmesi için desek alması demektir. Bu destek hizmeti herhangi bir doküman ve kayıt işi, bir analiz işi, bir eğitim işi ya da bir süreç bilgilendirmesi olabilir. Daha çok yardımcı olmak ve yol göstermek amacı ile verilen hizmetlere de danışmanlık hizmeti denebilmektedir.

Danışmanlık Hizmetine Neler Dahildir?

Danışmanlık hizmeti verildiği firmaya ve verilen alana göre o hizmetin içeriği değişebilmektedir. Genelde danışmanlık hizmetlerinde bir süreç yönetimi söz konusu olmaktadır ve danışman firmalar bu süreç sağlıklı bir sonuca bağlanana kadar hizmeti vermeye devam ederler. Bu durumdan da anlaşılacağı gibi danışmanlık hizmetleri o süreci sonuca götüren her türlü hizmeti sağlamaktadır.

Risk Değerlendirme Danışmanlığı

Risk, bir iş alanında tehlike yaratabilecek ve kayıplara sebep olabilecek her şeydir. Riskler doğrudan ya da dolaylı olarak kazaya sebebiyet verebilecek her şeydir. Bu yüzden de bu tehlikelerden korunmak için iş sahalarında mutlaka bir danışman firma tarafından risk analizi yapılmalıdır. Diğer bir ismi de risk değerlendirme olan risk analizi kişilerin ne kadar güvenli bir ortamda çalıştığını belirler. Bu analiz iş güvenliği açısından da oldukça önemlidir.

İş Güvenliği Uzmanı Danışmanlığı

İş güvenliği uzmanları Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınız iş sağlığı konusunda yetkilendirdikleri özel kişilerdir. Bu kişiler ortak sağlık güvenlik birimi de denilen danışmanlık kuruluşlarında hizmet verirler ve bir işletmede iş güvenliğinin sağlanması için gerekli olabilecek her türlü önlemden de sorumludurlar. İş güvenliği danışmanları aynı zamanda işletmelerde yangın eğitimi ve ilk yardım eğitimi gibi eğitimleri de vererek çalışanlar arasındaki iş güvenliği bilincini daha üst noktalara taşımayı hedeflerler. İş güvenliği hizmetleri yasal olarak da zorunlu olan hizmetlerdir.

İlk Yardım Eğitimi Danışmanlığı

İlk yardım eğitimi iş kazası anında ya da herhangi bir tehlike anında zarar gören kişiye ilk müdahalenin nasıl yapılacağını anlatan eğitimdir. Bu eğitim herkes tarafından alınmalı ve herkes mutlaka ilk yardım ile ilgili en azından teorik olarak bilgi sahibi olmalıdır. Sakarya’da alabileceğiniz ilk yardı eğitim danışmanlığı hizmeti sizlerin de bu konuda yeterli olmasını ve gerektiği zamanlarda acil olarak yaralıya müdahalede bulunabilmesini sağlar.

Üretim Destek Danışmanlığı Nedir?

Sakarya’ da üretim yapan tüm tesis ve işletmelerin daha etkin ve verimli üretim yapabilmesi için alabileceği bir danışmanlık türü de üretim destek danışmanlığıdır. Bu danışmanlık türünde işletmelerde kar zarar analizleri yapılır ve işletemeye entegre edilip uygulanabilecek iyileştirmeler üzerinde durulur.

'DA ARA

Sektörler veya Firmalar arasında arama yapın...