Mediton İşitme Cihazları
Arama Yap
TÜM SEKTÖRLER

Oy verdiğiniz için teşekkür ederiz.
Puan, Oy

Hizmetler

Sakarya Nikah Şekeri Fiyatları

Sakarya nikah şekeri fiyatları toplu alımlarda indirim sunan bir fiyat listesine sahiptir. Şekerlerin türüne ve sayısına göre fiyat şeması şekillenir. Katılımcı ve davetli sayısına göre sipariş edilen nikah şekerleri farklı farklı türlerde de sipariş edilebilmekte.

Aynalı Nikah Şekeri Nasıl Olur?

Aynalı nikah şekerleri küçük bir ayna geçirilen tül keseler vasıtasıyla yapılmaktadır. Genelde dört kenarına düğme işlevi gören nazar boncukları takılır. Ancak tercihe ve isteğe göre nazar boncuklarının yerine başka küçük aksesuarlar da takılmaktadır. Daha sonra alt kısmından düğümlenerek son görüntüsüne kavuşur. Eski bir gelenektir ve hala birçok düğünde bu şekilde takdim edilmektedir.

Nikah Şekerleri Nasıl Paketlenir?

Günümüzde farklı usulleri olsa da nikah şekeri paketlemesinde en fazla kullanılan yardımcı parça tül kesedir. Tülün hem ekonomik hem de şık tasarımı birinci dereceden düğün sahipleri için tercih sebebi olmaya devam etmekte. Aynı zamanda cam kavanozlar içinde de paketlenen nikah şekerlerini sunma ve dekorasyona incelikler katmak mümkün. Nikah şekerleri ekseriye elle paketlenir. Yapımı kolay ve basittir. Belli başlı yerlerde kumaş keseler içinde de nikah şekerlerinin paketlendiği görülmektedir.

İnci Taşlı Nikah Şekerleri

Düğünlerinde en az gelinlik ve damatlık takımı kadar şık ve akılda kalıcı hediyelerle konuklarını karşılamak isteyenler son yılların moda seçeneği olan inci taşlı nikah şekerleri eşliğinde dünya evine giriyor. Taşların parlak ve kırılgan dokusu ile içindeki şekerlerin benzersiz lezzeti birleşince ortaya damakta ve akılda kalıcı hoş detayla kaşıyor. İnci taşlı nikah şekerleri genelde mavi, beyaz, sarı gibi açık tonda renklerle tercih ediliyor.

İsme Özel Nikah Şekerleri

İsme özel nikah şekerleri genelde aynalı pleksi ham maddesinden yapılmaktadır. Cama çok benzeyen ama camdan çok daha estetik ve hafif olan pleksilerin üzerine yazılan gelin ve damat isimleri ile özel gecelerde isme özel dokunuşlar yaşamak ve göstermek mümkün. Aynı zamanda aynalı pleksilern kırılmaz ve kırılsa da yaralamaz özellikleri sayesinde düğün katılımcılarına ağırlığınca estetik birer hediye sunmuş olmaktasınız. Son dönemde oldukça popüler olan isme özel nikah şekerleri birçok boyutta ve tasarımda karşımıza çıkmakta. Bunlar son dönemde kadehli nikah şehirleri çok meşhur. Hem kadehin zarif görüntüsü hem de kadehin üstüne yazılan gelin damat isimleri ile düğünleri daha da özel kılmak mümkün görünüyor.

Kişiye Özel Nikah ve Kına Şekerleri

Her alanda olduğu gibi düğün alanında da birtakım yenilikler ve özel hissettiren dokunuşlar moda olmuş durumda. Böylece önceden standart paketlerde ve standart tatlar olan nikah ve kına şekerleri artık nevi şahsına münhasır bir şekilde özel gecelerin özel konuklarına ikram edilmekte. Birbirinden ilginç tasarımlarla birbirinden güzide tatları birleştiren kişiye özel nikah ve kına şekerleri hem damak tadı için hem de görsel estetik için birebir. Örneğin son dönemlerde popüler olan oje şişesi tasarımındaki nikah şekerleridir. Bununla birlikte biblolu kına şekerleri de son dönemde düğün dernek sahiplerinin en çok tercih ettiği ve özel izlenimler bıraktığı bir başka ürün. Çerçeve ve tül kaplamalı nikah şekerleri de ağzı tatlandırdığı gibi gelen konuklara göz zevki de sunuyor. Ne tür bir nikah ve kına şekeriyle dünya evine gireceğinizi tamamen siz seçebilirsiniz. Her firmanın bir şeker menüsü ve kataloğu mevcut. Bununla birlikte kendi tasarımlarınızı da bu firmalara sunup aklınızdaki ve hayalinizdeki kına şekerlerini düğün ve kına gecenizde görebilirsiniz. Son olarak hediye paketli nikah şekerleri de yenmeyip evlere götürüldüğü takdirde konuklarınızın salonunu dekoratif bir unsur olarak süsleyebilmekte.

Söz Nişan Düğün Çikolatasının Önemi

Adetlerimizin başında gelen kız isteme merasimlerinin vazgeçilmezidir şeker ve çikolatalar. Nişan, düğün, söz kesme gibi özel günlerde çikolata nezaketi, mutluluğu, heyecanı, merasimi ve ateşi temsil etmektedir. Ayrıca bu tip özel günlerde tatlı yiyelim tatlı konuşalım diyen insanların bir nezaket olarak bu ürünleri sevdikleri ile dostları ile ve misafirleri ile paylaşması Türk örf ve adetlerin de de oldukça yaygın bir anlayıştır.

'DA ARA

Sektörler veya Firmalar arasında arama yapın...