Enyakin.com - Türkiye'nin Acil Yol Yardım Merkezi
Arama Yap
TÜM SEKTÖRLER

Oy verdiğiniz için teşekkür ederiz.
Puan, Oy

Gold Üyeler

Silver Üyeler


Sakarya Telefoncular, Cep Telefonu Tamiri, Alım, Satım
Sakarya Telefoncular, Cep Telefonu Tamiri, Alım, Satım

Ücretsiz Üyeler

Hizmetler

Sakarya Telefoncular

Cep telefonları artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Özellikle akıllı telefon olarak adlandırılan telefon sistemlerinin icadı, telefon kullanımına yeni bir boyut kazandırmıştır. Artık banka işlemlerinden eğitim ve sınav işlemlerine, sosyal medyadan anlık mesajlaşma uygulamalarına ve hatta kamera çekimlerinden harita bilgisine kadar akala gelebilecek her şeyi bünyesinde taşıyan ve insanların günlük hayatta ihtiyaç duyduğu birçok şeye cevap verebilen akıllı telefonlar insan hayatının büyük bir kısmını kaplamaktadır. Bu kadar teknik ve kompleks yapıdaki telefonların bakımı ve tamiri de aynı oranda teknik bilgi ve beceri gerektirmektedir. Hayatı bu kadar kapsaması ve kullanım alanının bu kadar geniş olması akıllı telefonların sık sık arızalanmasına neden olabilmektedir. Böyle bir arıza ile karşılaşma durumunda muhakkak bir uzman ekipten yardım almak gerekmektedir. Çünkü telefonunuzda meydana gelen ufak çaplı bir arızayı gidermeye çalışırken daha büyük bir arızaya sebebiyet verme ve hatta telefonda tamiri mümkün olmaya bir hasar oluşturma ihtimaliniz oldukça yüksektir. Cep telefonunuzda karşılaştığınız teknik sıkıntı ne kadar küçük ve basit olursa olsun muhakkak işin uzmanlarına gerekli kontrolleri yaptırmalısınız. Çünkü gerekli bakım ve onarımı yapılmayan teknik sıkıntılar giderilmediği taktirde çok daha büyük sıkıntılara neden olabilmektedir.

Sakarya Telefon Tamiri

Telefonda meydana gelebilecek olan herhangi bir teknik arıza çoğu zaman kullanıcılar tarafından giderilememektedir. Bu arızanın giderilebilmesi için yeterli teknik eğitim, tecrübe ve beceriye sahip olmak gerekir. Sakarya ili ve civarında bulunan telefoncular, telefon tamiri, bakım ve onarımı konusunda oldukça başarılı işler ortaya koymaktadırlar. Eğer yeterli bilgi ve tecrübeye sahip değilseniz elektronik cihazlarda meydana gelen arızayı gidermeye çalışmanız çoğu zaman daha büyük bir arızaya sebep olmaktadır. Elektronik cihaz ve sistemlere daha büyük zararlar vermemek için bu noktada bir uzman veya bilirkişiden yardım ve destek almak gerekmektedir.

Sakarya Telefon Teknik Servis

Sakarya ve civarında yaşayanlar için, cep telefonu ile ilgili yaşanabilecek tüm sorunların çözümü telefon teknik servisleri tarafından giderilebilmektedir. Eğer cep telefonunuz onarılamayacak kadar hasar görmemişse yaşanan her teknik aksaklıkta cihazınızı teknik servise götürmeniz ve işinde uzman teknik elemanlardan destek almanız gerekmektedir.

Sakarya Cep Telefonu Tamiri

Cep telefonu tamiri ve onarımı uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir iştir. Cep telefonu sistemleri oldukça karmaşık ve kompleks yapıda sistemlerdir. Bu kadar kompleks yapılı sistemlerde oluşan bir arızanın giderilmesi ciddi bir beceri ve tecrübe gerektirmektedir. Özellikle Sakarya ili ve çevresinde telefon tamiri, bakım ve onarımı konusunda kendini kanıtlamış, becerikli ve uzman ekibi ile her türlü teknik sıkıntının üstesinden gelebilecek olan teknik servis ekipleri bulunmaktadır. Söz konusu teknik servislerden telefon desteği alabilir, teknik servisi arızanın durumuna göre evinize veya iş yerinize çağırabilir veya bizzat teknik servise giderek durum kontrolü yaptırabilirsiniz.

Ekran Tamiri Nasıl Yapılır?

Özellikle dokunmatik telefonlarda en çok karşılaşılan sıkıntılardan biri de cam ekranın kırılması ya da çatlamasıdır. Bazen alınan tüm tedbirlere rağmen bazen de tedbirsizlikten cam ekran kırılabilmekte ya da zarar görebilmektedir. Cep telefonlarda cam ekranın kırılması iki farklı şekilde gerçekleşir. Bunlardan birincisi dış cam ekranın kırılmasıdır. Bunu normal bir camın kırılması olarak düşünebilirsiniz. Tamiri kırılan dış cam ekranın değiştirilmesi şeklinde gerçekleştirilir. Özellikle Türkiye de telefon tamiri ve parça değişimi işlemi oldukça maliyetli bir işlemdir. Dış cam ekranın değiştirilmesi de aynı şekilde maliyeti oldukça yüksek bir işlemdir. Ancak dış cam kırılması işlemi olağan üstü bir durum olmadığı sürece onarımı mümkün olan bir işlemdir. Cep telefonların da ikinci cam kırılma şekli ise iç cam kırılmasıdır. Bu genellikle dışta bulunan camın sağlam kalması ancak ekranın içinde kırık ve çatlakların görülmesi şeklinde gerçekleşir. İç cam kırılmasının tamiri işlemi oldukça maliyetli bir işlemdir ve çoğu zaman da onarılması mümkün değildir. Bu gibi durumların bir nebze de olsun önüne geçebilmek için alınması gereken bazı tedbirler bulunmaktadır. Bunların başında da telefonu uygun bir telefon kılıfı ile kaplamak ve telefonda cam ekran koruyucu kullanmaktır. Cam ekran koruyucular telefon ekranını kırılma ve çatlama gibi durumlara karşı korurken aynı zamanda da telefon ekranında sürekli kullanmaktan kaynaklanabilecek yıpranmaların da önüne geçebilmektedir.

Kırılmaz Cam Nasıl Takılır?

Dokunmatik telefonlarda ekran koruyucu olarak kullanılan kırılmaz camlar oldukça kolay bir şekilde telefon ekranına takılabilmektedir. Kırılmaz cam takma işlemini bir telefoncuda yaptırabileceğiniz gibi, kırılmaz camı alarak evde kendiniz de takabilirsiniz. Kırılmaz cam takılırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus telefon ekranı ile kırılmaz cam arasında hava kabarcıklarının kalmamasıdır. Arada kalan hava kabarcıkları hem kırılmaz cama, hem de telefon ekranına zara verebilmekte ve kırılmaz ekranın havalanarak telefon ekranından ayrılmasına neden olmaktadır. Ayrıca telefon ekranına kırılmaz cam ekran takılırken dikkat edilesi gereken bir diğer konu da telefon ekranının temiz olmasıdır. Bu temizleme işlemini gerçekleştirebilmek için kırılmaz cam ekranların ürün paketleri içerisinde losyonu ile birlikte tek kullanımlık cam temizleme bezi bulunmaktadır.

'DA ARA

Sektörler veya Firmalar arasında arama yapın...