Mediton İşitme Cihazları
Arama Yap
TÜM SEKTÖRLER

Sakarya AVM, Sakarya’nın En İyi AVM’leri

Alışveriş dünyasının yeni yüzü olan alışveriş merkezleri, genellikle ihtiyacımız olan ürünleri almak için uğradığımız yerler olmanın çok ötesinde işlevlere sahip mekânlar olarak dikkat çekiyor. Ailece veya dostlarımızla gezintimizi yaptığımız AVM’lerde çok farklı sektörleri bir arada bulabiliyor, farklı gereksinimler için hizmet sektörü mekânlarını ve mağazaları ziyaret etme şansı bulabiliyoruz.

Çocuklarımızla vakit geçirebileceğimiz eğlence mekânları, farklı çeşitlerin yer aldığı restoranlar, güncel filmleri takip edebileceğimiz sinema salonları, giyim mağazaları, sağlık ürünleri markaları, marketler ve teknoloji mağazaları bunlardan sadece bazıları. Dünyaca ünlü markaların yanında, yerli sektörün yenilikçi yüzünü yakından keşfettiğimiz alışveriş merkezleri, popülerliklerini korumaya ve pek çoğumuzun beklentilerini karşılamaya devam ediyor. Düzenlenen etkinlikler ve ünlü sanatçıların katılımlarıyla alışveriş heyecanı daha renkli bir şekilde yaşanıyor.

Güzel Sakarya’mızda hizmet sunan AVM’ler ise halk tarafından yoğun ilgiyle karşılanıyor. Bu sevilen alışveriş merkezlerinin başında Ada AVM, Agora AVM, Parkshop Outlet AVM ve Serdivan AVM geliyor. Peki, bu alışveriş merkezlerinin bilmemiz gereken özellikleri nelerdir? Seçkin alışveriş merkezlerimizle ilgili güncel ve yararlı bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

ADA ALIŞVERİŞ MERKEZİ

Sakarya’nın ilgi gören bu alışveriş merkezi her şeyden önce görkemli mimarisiyle ziyaretçilerin dikkatini çekiyor. Sevilen ve sık ziyaret edilen bu modern yapı çoğunlukla ailelerin tercih ettiği bir yer olarak tanınıyor. Şehrin ilk AVM’lerinden biri olan Ada, eğlence sektörü mekânları ve aktiviteler bakımından zengin bir yer. Alışveriş merkezinin geniş, konforlu ve kapalı bir otoparkının bulunuyor olması ziyaretçiler açısından büyük bir avantaj. Hafta sonlarında özellikle sinema salonlarının genç nüfus tarafından ziyaret edildiği alışveriş merkezi şehir merkezinden biraz uzak olsa da, gelişen şehircilikle birlikte daha fazla tercih edilmeye başlanacağı düşünülüyor. Ada AVM’de farklı tatların bir arada bulunduğu yiyecek markaları konuklarına iyi bir hizmet sunuyor. Ayrıca bu alışveriş merkezinde ücretsiz kablosuz internet hizmeti veriliyor. Market alışverişleriniz için de tercih edeceğiniz bu alışveriş merkezinde, zaman zaman uygulanan indirim kampanyalarını kaçırmamakta yarar var.

Ada AVM Nerede?
Küpçüler Mahallesi, Sakarya Cd No:324, 54200 Adapazarı/Erenler/Sakarya

Ada AVM Telefon
(0264) 242 11 00

Ada AVM Ziyaretçi Puanı
5 üzerinden 4

AGORA ALIŞVERİŞ MERKEZİ

Hem Sakarya’da yaşayan hem de şehir dışından gelenler için kolayca ziyaret edilebilecek bir konumda bulunan Agora AVM, şehir merkezine oldukça yakın. AVM’nin genellikle pek kalabalık olmayan ortamı, ziyaretçilerin rahatça gezinti yapmalarına ve alışveriş mağazalarında dolaşabilmelerine olanak sağlıyor. Alışveriş merkezinin etrafında büyüyen şehir yapılarının burayı daha cazip bir alışveriş noktası haline getirileceği düşünülüyor. Agora’da bulunan ve birçok alışveriş merkezine göre daha geniş sinema salonları, hafta sonu ziyaretçiler tarafından ilgi görüyor. Ziyaretçilerine sunduğu kaliteli hizmet ve temizliğe verdiği önemle dikkat çeken Agora AVM, geniş bir restoran ağını ve içecek mekânlarını bulundurmakta. Otopark sorunu açısından fazla sıkıntı yaşanmayan ve kapalı bir yapıya sahip olan Agora’nın zaman içerisinde dış mekânlara açılması planlanıyor. Sakarya’nın bu şirin alışveriş noktasında seçkin mağazaları, oyun salonlarını, sinema salonlarını ve şık restoranları ziyaret edebilirsiniz. Agora indirim kartı avantajlarını ve düzenlenen kampanyaları değerlendirmeyi ihmal etmeyin.

Agora Alışveriş Merkezi Nerede?
Arabacıalanı Mahallesi, Kasım Paşa Cd. No:10, 54050 Serdivan/Adapazarı/Sakarya

Agora AVM Telefon
(0264) 333 20 20

Agora AVM Ziyaretçi Puanı
5 üzerinden 4,2

PARKSHOP OUTLET ALIŞVERİŞ MERKEZİ

Yol üzerinde bulunan ve özellikle şehirlerarası yolculuklarda ihtiyaçları karşılamak üzere tasarlanmış bir alışveriş merkezi olan Parkshop Outlet, bölge halının indirimli alışveriş yapmasına imkân sağlıyor. “Yılın her günü indirim” hedefiyle yola çıkmış olan bu seçkin alışveriş merkezinde, şehrin diğer alışveriş merkezlerine göre daha az sayıda mağaza yer alıyor. Parkshop Outlet ziyaretçilere geniş olanaklarla hizmet veriyor. Bu yararlı hizmetler arasında, bebek odası, taksi servisi, mescit, Atm, internet, engelli WC ve kayıp eşya bölümleri bulunuyor. Parkshop Outlet içerisinde bulunan önemli markalardan bazılarıysa Levi’s, Adidas, Kiğılı, LC Waikiki, Koton, Hatemoğlu, Burger King, Ramiz Köftecisi, Pamukkale, Ulusoy ve Varan. Parkshop Outlet AVM çoğunlukla Ankara – İstanbul arası seyahat eden yolcuların yoğun ilgi gösterdiği bir durak olarak dikkat çekiyor. Kaliteli bir hizmet anlayışına sahip bu merkezde yer alan bazı mekânlarda bulunan yüksek fiyatlı yiyecek – içecek politikasını yeniden gözden geçirmesi gerekiyor.

Parshop Outlet Alışveriş Merkezi Nerede?
Hamitli Mahallesi, Tem Otoyolu 157. Km. Hamitli Mevkii, 54300 Hamitli Köyü/Hendek/Hendek/Sakarya

Parkshop Outlet AVM Telefon
(0264) 615 26 30

Parkshop Outlet Avm Ziyaretçi Puan
5 üzerinden 3,7

SERDİVAN ALIŞVERİŞ MERKEZİ

Sakarya’nın önemli alışveriş duraklarından biri olan Serdivan Alışveriş Merkezi, bölge halkına 2010 yılından bu yana hizmet veriyor. Serdivan, kolayca ulaşım sağlanabilen bir merkezde bulunması nedeniyle Sakarya halkı tarafından sıkça ziyaret ediliyor. Geniş bir otopark alanı bulunan bu alışveriş merkezinde önde gelen markaları ve restoranları bulabilirsiniz. Serdivan AVM’nin tercih sebepleri arasında Teknosa ve Bimeks gibi teknoloji ve alışveriş dünyasının önemli mekânlarını barındırması yer alıyor. Serdivan AVM, şehrin en sakin alışveriş duraklarından biri. Bundan dolayı kalabalıkla iç içe olmadan rahatlıkla gezinti yapabilir, mağaza ve restoranlarda keyifli bir şekilde vakit geçirebilirsiniz. Ferah ve temiz olması bakımından dikkat çeken AVM’nin gelişen alışveriş merkezleriyle rekabet açısından yeniliklere gitmesi gerekiyor. Özellikle hafta sonlarında sinema salonları oldukça ilgi görüyor. Şehrin eski olmasına rağmen en çok tercih edilen AVM’lerinden biri olan Serdivan’ın zengin mağaza içeriği bulunması alışverişi daha keyifli bir hale getiriyor. Ziyaretçi oylamalarına baktığımızda Serdivan Alışveriş Merkezi’nin halen güncel ziyaret merkezlerinden biri olduğu sonucuna varabiliriz. AVM’de düzenlenen ödüllü yarışmaları ve etkinlikleri takip etmekte yarar var.

Serdivan Alışveriş Merkezi Nerede?
Arabacıalanı Mahallesi, 54050 Serdivan/Sakarya

Serdivan AVM Telefon
(0264) 777 18 20

Serdivan AVM Ziyaretçi Puanı
5 üzerinden 4,2

Sakarya'ya yeni bir yaşam ve ticaret merkezi MEYDAN 54'de açılıyor...

Erenler'de; D100 karayolu üzerinde yatırımın yeni adresi olacak.

Meydan 54 hızlı büyüyen Sakarya'nın yeni AVM'si ve Ticaret merkezi olarak Sakaryalı'larla buluşuyor...

Meydan 54 Nerede?
1201 Sokak No:5 Erenler Mahallesi ERENLER/SAKARYA

Meydan 54 Telefon
(0264) 54 300 54

Meydan 54 Fax
(0264) 54 500 54

Meydan 54 GSM
(0552) 54 300 54

Meydan 54 Ziyaretçi Puan
5 üzerinden 5

'DA ARA

Sektörler veya Firmalar arasında arama yapın...