Enyakin.com - Türkiye'nin Acil Yol Yardım Merkezi
Arama Yap
TÜM SEKTÖRLER

Oy verdiğiniz için teşekkür ederiz.
Puan, Oy

Gold Üyeler


Ücretsiz Üyeler

Hizmetler

Sakarya Av Bayileri

Avcılık insanoğlunun ilk uğraşlarındandır. İlk zamanlarda avcılık zorunlu olarak yapılıyor ve beslenmenin temel taşını oluşturuyordur. Ancak günümüzde avcılık tamamen keyif ve spor amacıyla yapılıyor. Hafta sonlarını temiz havada, kafa dağıtarak geçirmek isteyenler için av harika bir seçim olan avcılıkta; av mevsimlerine dikkat etmek ve nesli tükenmeye yatkın olan hayvanları avlamamak oldukça önemli oluyor. Yasak avlanmanın cezai yaptırımı oldukça ağır oluyor ve bu da kaçak avlananlar için caydırıcı nitelik oluşturuyor. Avcılık ve balıkçılık için kaliteli, işlevsel ve profesyonel malzemeler olmazsa olmazdır. Her türlü avcılık ve balıkçılık uğraşı için Sakarya av bayileri sizlere en kaliteli ve avantajlı hizmetleri sunacaktır. 

Sakarya Av Malzemeleri

Av malzemeleri, avlanma türüne göre değişiklik gösteriyor. Kara avı için tüfekler ve ateşli silahlar kullanılması gerekirken deniz avı için oltalar, zıpkınlar ve özel balık avlama ekipmanları gereklidir. Ana avlanma malzemeleri dışında, avı kolaylaştıracak ve daha keyifli hale getirecek av malzemeleri de bulunuyor. İşaret fişekleri, gece görüş dürbünleri, çakılar, farklı mermi çeşitleri ve daha birçok özel av malzemesi bulunabiliyor. Avcılık kıyafetleri de yabana atılmaması gereken bir özellik gösteriyor. Her şeyin üzerinizde olacağı ve kolayca bulabileceğiniz yelekler, pantolonlar ve dayanıklı ayakkabılar avcılar için son derece önemli oluyor. Yazlık ve kışlık şekilde ayrılan avcılık malzemeleri aynı zamanda avcılık zamanına göre de farklılık gösteriyor. Uzun süreli kampların yapılması ve avcılığın birkaç güne yayılması halinde çadır, uyku tulumları, yemek pişirme ve su kaynatma aparatları gibi doğada yaşamak için uygun olan tüm ekipmanlar Sakarya av malzemeleri satışı gerçekleştiren firmalarda en uygun fiyatlar bulunacaktır.

Sakarya Av Tüfekleri

Her avcı, emniyet düzeyi yüksek, gösterişli ve güçlü av silahına sahip olmak ister. Gerekli izin belgeleri alındıktan sonra av silahları alınabiliyor. Birçok farklı mermi atma özelliğine sahip olan av tüfekleri gece görüş dürbünleri, kolay taşınabilirliği ve yüksek isabet oranlarıyla avcılar için vazgeçilmez özellikler sağlıyor. Avlanma türüne göre tercih edilecek ev tüfekleri her türlü dış etkiye karşı korunaklı olmakla birlikte sudan etkilenmez ve atışlar sırasında hiçbir şekilde şişme, tutukluk veya tepme sorunları oluşturmaz. Bu daha rahat ve keyifli bir avlanmayı sağlar. Farklı kullanım özellikleriyle en ergonomik kullanım şeklini sunacak ve en isabetli atışların yapılmasını sağlayacak av tüfekleri, Sakarya av malzemeleri firmalarında birbirinden farklı çeşitlerde kullanıcılarına sunuluyor.

Sakarya Balıkçılık Malzemeleri

Herkes için en keyifli uğraşlardan olan balıkçılık, olta balıkçılığı ve tekne balıkçılığı olarak iki farklı şekilde yapılıyor. Tabi, birçok farklı balıkçılık tekniği de bulunuyor. Dalarak zıpkınla balık avlama, kafes sistemiyle avlama veya ağ atma gibi yöntemler uygulanıyor. Tüm bu balıkçılık faaliyetleri için kaliteli, yüksek performans oluşturan, işlevsel balıkçılık malzemelerine ihtiyaç vardır. Balıkçılık malzemeleri, balık avına göre farklılık gösteriyor. Her balığın boyutu ve yakalanma şekli farklıdır. Bu farklılık balık malzemelerinde özel ekipmanları oluşturmuştur. Sakarya balıkçılık malzemeleri satışı yapan firmalarda hangi tür balık avı gerçekleştireceksiniz, ona yönelik malzemeleri bulabilecek ve en uygun fiyat avantajlarıyla sahibi olabileceksiniz. 

Deniz kenarından veya tekne ile açılarak gerçekleştireceğiniz tüm balıkçılık aktivitelerinde ihtiyaç duyacağınız tüm ürünlere en kaliteli şekilde sahip olmalısınız. Hiçbir malzemeyi aramamalı ve asla eksikliğini hissetmemelisiniz. Özellikle ana balıkçılık malzemeleri yedekleriyle birlikte yanınızda bulunmalıdır. Her balık için özel farklı iğne çeşitleri, farklı büyüklükte oltalar, yem ayarlama malzemeleri, çakı, balık kapları ve mevsime göre farklı kıyafetler balıkçılık için oldukça önemlidir. Balıkçılığı daha pratik hale getiren ve profesyonelliğini arttıran tüm ürünleri de Sakarya balıkçılık malzemeleri satışı yapan firmalarda kolaylıkla bulabileceksiniz.

Havalı ve Kurusıkı Tabancalar

Silah tutkunları tüm modellerde ve işlevselliklerdeki silahları bulundurmak ve kullanmak isterler. Son yıllarda ateşli silahlara oranla daha fazla tercih edilen havalı ve kurusıkı tabancalar birçok farklı amaç için kullanılıyor. Kurusıkı tabancalar sadece ses çıkaran özelliğe sahip olup asla karşı tarafa bir mermi parçası göndermiyor. Ucundan bir miktar ateş çıkardığı için yüze yakın mesafeden kullanılmaması gerekiyor. Koleksiyon veya sadece ses özelliği için tercih edilebiliyor. Havalı tabancalar ise ses çıkarmayan ve içerisindeki metal boncukları karşı tarafa gönderen bir kullanım özelliği sağlıyor. Daha çok poligonlarda veya atış noktalarında bu tür silahlar kullanılıyor. Örneğin yaz aylarında tüm sahil kenarlarında, açık hava etkinliklerinde ve festivallerde görmeye alışık olduğumuz balonu hedef alma oyunları havalı tabancalarla gerçekleştiriliyor. Farklı marka ve modellerde, en özgün tasarımlarda ve işlevselliklerdeki tüm havalı – kurusıkı tabanca çeşitlerini Sakarya av bayileri bünyesinde bulabilecek ve en uygun fiyatlarla sahip olabileceksiniz. Hem av silahları hem de havalı ve kurusıkı tabancalar için belli yasal prosedürleri yerine getirmeniz gerekiyor. Emniyetten izin alma, silah ruhsatı çıkarma ve sabıka kaydının olmaması gibi koşullar bunların başında geliyor. Birçok av bayisi ruhsat ve izin süreçlerini kendi bünyesinde yürüterek sizlerin hiçbir şekilde yorulmadan tüm av silahlarına kolayca sahip olmanızı sağlıyor.

'DA ARA

Sektörler veya Firmalar arasında arama yapın...