Enyakin.com - Türkiye'nin Acil Yol Yardım Merkezi
Arama Yap
TÜM SEKTÖRLER

Oy verdiğiniz için teşekkür ederiz.
Puan, Oy

Gold Üyeler

Silver Üyeler


Ücretsiz Üyeler

Hizmetler

Sakarya Çilingir

Güvenlik her şeyin başında geliyor. İnsanoğlu ilk zamanlardan beri güvenliğe çok önem vermiş ve bunun için de birçok farklı sistem geliştirmiştir. Güvenlik için olmazsa olmaz sistemlerden biri de anahtar ve kilit sistemidir. Evlerimizin iş yerlerimizin kapılarını kilitlemediğimizi veya kilitlerimizin güvenliği olmadığını hiç düşünebilir miyiz? Evlerin ve iş yerlerinin içerisinde bile kasalarla, masa çekmeceleri ve birçok kilitli dolapla önlemlerimizi en üst sıralara yükseltir ve sürekli olarak güvenliği ön planda tutarız. Sakarya çilingir firmaları her türlü ihtiyaç için kilit çözümleri sunuyor.

Asma Kilit Sistemleri

Evlerimizin kapısından araçlarımızın kapısına, kasa kilitlerimizden çekmece ve dolap kilitlerimize kadar hayatımızın her alanında ihtiyaç duyduğumuz anahtarlar birçok farklı şekilde karşımıza çıkıyor. Asma kilitler en eski kilit örneği olmakla birlikte özellikle depo kapılarında veya zincirli kapılarda kullanılan tek anahtar çeşididir. Birçok farklı işlevsellikte kullanılan asma kilitlerin anahtarı kaybolması durumunda açılması imkansız bir hal almakla birlikte ancak çelik makaslar gerekiyor. Kapı kilitleri ve diğer kilit mekanizmaları için farklı çilingirlik malzemeleri gerekiyor. Çilingirlik malzemeleri özel sistemler oluşturmakla birlikte kullanım için de teknik bilginin olması gerekiyor. Profesyonel bir çilingir elindeki aletlerle çok zor bir kasanın kilidini kısa sürede açacaktır. Çilingir tarafından açılan tüm kilitleme sistemleri özelliklerini kaybeder ve yeni kilit sistemleriyle değiştirilmesi gerekir. Yüksek koruma performansında üretilen kilitlerin mekanizmaları ancak zorlamayla açılabilir. Bu zorlama ise kilidi tamamen işlevsiz hale getirir. Hem yüksek koruma sağlayacak kilit sistemleri hem de her türlü kilit sistemini kolayca açacak profesyonel çilingir için tek adres Sakarya anahtarcılar ve çilingirler oluyor.

Araç Kilit Sistemleri

Araçlarımız son derece değerlidir ve her zaman içinde yüksek koruma sağlayan kilit sistemleri bulunmalıdır. Merkezi kilit sistemleri beraberinde alarm sistemlerini de oluşturmakta ve yüksek güvenlik düzeyi sağlamaktadır. Uzaktan kumandalı araç kilit sistemleri veya direksiyon kilitleri birçok farklı şekilde üretilmekle birlikte her ihtiyaç için farklı çözümler sunuyor. Araç kilitleme sistemleri sayesinde dışarıdan araçlara baskı ve zorlamayla asla girilemez. Kilit sistemleri tahrip edilemez ve çok yüksek mukavemette bir koruma sağlanır.

Kasa Anahtarı ve Kilidi

Özel ve değerli eşyaların saklanması, korunması ve uzun yıllar boyunca güvenli alanlarda bulundurulması için kasaya ihtiyaç duyarız. Hem iş yerlerinde hem de evlerde tercih edilen kasalar yüksek kilit koruma sistemlerine sahiptir. Birden fazla kilit mekanizması bulunan ve oldukça da güvenli bir yapı oluşturan kasaların anahtarları veya kilit sistemleri Sakarya anahtarcılar, çilingirler tarafından profesyonel şekilde yapılmakta ve her açıdan kalite sağlayan ürünler ortaya çıkartılmaktadır.

Cam Emniyet Kilitleri

Yaşam alanlarında sağlam kilitler sadece kapılar için değil pencere ve balkon kapıları için de uygulanmalıdır. Kapıların ve camların kendi kilit sistemleri yetersiz kaldığında direkt olarak ekstra kilitleme mekanizmalarına ihtiyaç duyulur. Bu açıdan dışarıdan zorlamayla hiçbir şekilde açılmayacak pencere ve kapı harici emniyet kilitlerini bulabilir ve yaşam alanlarını daha korunaklı hale getirebilirsiniz.

Kilit Açma

Anahtarı kaybolan tüm kilitler profesyonel çilingirler tarafından dakikalık işlemlerle açılmakta ve tekrardan güvenli kilit sistemleri yapılarak anahtarları sizlere teslim edilmektedir. Günün her saatinde hizmet alabileceğiniz Sakarya çilingir firmaları yüksek performanslı işlemler sunacak ve her açıdan memnun kalacağınız hizmetler gerçekleştirecektir. Kilit açma işlemlerinde kapılara veya diğer bölümlere asla zarar verilmez. Sadece kilit mekanizması geri onarılmayacak şekilde bozulur. Bozulan bu kilit sisteminin yerine yenisinin yapılması gerekir. Çilingirlik işlemleri çok kısa sürelerde, kaliteli, sessiz ve uygun fiyatlı şekilde gerçekleştiriliyor.

'DA ARA

Sektörler veya Firmalar arasında arama yapın...