Mediton İşitme Cihazları
Arama Yap
TÜM SEKTÖRLER

Oy verdiğiniz için teşekkür ederiz.
Puan, Oy

Silver Üyeler


Sakarya Oto Yıkama, Oto Park, Oto Bakım
Sakarya Oto Yıkama, Oto Park, Oto Bakım

Ücretsiz Üyeler

Hizmetler

Sakarya Oto Yıkama

Otomobiller günlük hayatta en sık kullanılan özel araçlardır. Toplu taşımayı tercih etmeyen kişiler özel araçları ile tarikte seyahat ederler ve özellikle büyük ve kalabalık şehirlerde bu durum saatlerce sürebilir. Sakarya nispeten küçük ve kalabalık olmayan bir şehir olması ile beraber hava kirliliği yoğun olan bir yerdir. Çevresinde bulunan endüstri tesisleri nedeni ile Sakarya’da çoğu zaman yoğun bir toz bulutu hakimdir. Bu toz araçların açık kısımlarından ya da motor kısmından içeri girebilir ve farkında olmadan aracı kirletebilir. Aynı zamanda aracın dışını da etkileyen toz bir süre sonra camlardaki görüntüyü kötü etkileyeceği için oto yıkamacılara gidilmeli ve araç sık sık yıkatılmalıdır. Oto yıkamacılarda isterseniz iç isterseniz dış isterseniz de hem iç hem dış yıkamayı kısa sürede yaptırabilirsiniz.

Sakarya Oto Yıkama Fiyatları

Sakarya oto yıkama fiyatları 15 TL den 50 TL ye kadar değişmekte olup iç ve dış yıkama fiyatlarını ayrı ayrı tanımlayabilirsiniz. Özellikle aracın otomobil, suv veya pikap olması gibi boyut eksenli değişmeler yıkama fiyatlarını etkilemektedir. Kaliteli araç yıkama ile aracın bir bakım periyodunu yerine getirmiş ve daha nezih iç ve daha temiz dış yüzeyler ile sürüş keyfini tadabilirsiniz.

Sakarya Oto yıkamacılarda sabit bir fiyat olmayıp genelde piyasada da verilmiş olan ortalama fiyatlarda araç yıkanır. Araç yıkama etkinliğine göre yıkama işleminin fiyatı da değişebilir. Özellikle araç içi temizliklerinde kullanılan vakumlu ve buharlı makineler araçlarda etkin temizlik sağlarlar. Koltuklarda yoğun kir ve toz söz konusu olduğunda buharlı yıkama işlemi yapılabilir. Bu işlem aynı zamanda yüzeyde bulunan mikro organizmaları da öldürür ve derinlemesine temizlik sağlar. Bu işlemler normal oto yıkamadan daha detaylı ve masraflı olduğu için fiyatlar da buna göre belirlenmektedir. Sabit bir fiyat olmamakla beraber basit bir araç yıkama işlemi 15 tl ile 50 tl arasında yapılmaktadır. Bu sebeple de araçlar kısa aralıklar ile yıkatılmalı ve özellikle yıkama etkinliğinden memnun kalınan yerlere gidilmelidir.

Otopark Ücretleri

Sakarya'da otopark ücretleri çok değişkendir. Park54 kullanan otoparklar saati 2,5 TL den başlamakta olup özel otoparklarda bu ücret saatlik 10 TL ye kadar çıkmaktadır. Ayrıca bir saati dolan araçlar için Park54 ilave her saat içinde ekstra ödeme almaktadır. Bu diğer özel otoparklarda da saat aralıkları olarak ifade edilmekte olup 1-2 saat arası 12 TL ‘ ye kadar çıkmaktadır.

Otomobillerin yalnızca belirli park yerlerine ve otoparklara bırakılması trafik ve yaya güvenliği açısından oldukça önemlidir. Bu otoparklar Sakarya’da şehir merkezinde genelde iş merkezlerinin ya da resmi dairelerin yoğun olduğu yerlerdedir. Buralarda hafta içinde araç yoğunluğu fazla olduğu için otopark da zorunlu bir ihtiyaçtır. Otoparklarda ücretler saatlik olarak belirlenmekte ve genelde saat aralıklarına göre de hesaplama yapılmaktadır. Çalışan kişiler tüm gün araç bırakacakları için bu konuda otopark yönetimi ile bir anlaşma sağlayıp ücret konusunda farklı bir uygulama yapabilirler. Bunun dışında eğer otoparka aracınızı kısa süre ya da saatlik olarak bırakıyorsanız girişte alacağınız bir fiş ile girdiğiniz saati belirleyip çıkarken hesaplanan tutarı ödeyebilirsiniz. Bazı otoparklarda güvenlik sistemleri gelişmiştir ve içeride oto yıkama gibi ekstra hizmetler de vardır. Bu tarz otoparkların ücretlerinde de değişiklikler olabilmektedir. Otopark ücretleri genelde 3 tl ile 10 tl arasında değişmektedir.

Oto Yıkama Hizmetleri

Oto yıkama hizmetleri otopark bünyelerinde verildiği gibi ayrı alanlarda da bu iş için kurulan tesislerde verilebilir. Oto yıkama işlemi genelde açık ve büyük alanlarda yapılır. Araçlar yıkanırken köpüklü yıkama malzemeleri ile araca zarar vermeyecek temizlik malzemeleri kullanılır. Yalnızca aracın dış yıkaması yapılacak ise tüm camlar kapatılır ve basınçlı su ile aracın tozu alınır. Daha sonra isteğe göre birkaç ya da iki kat köpüklü yıkama ile yerleşen kirler sökülür. Son aşamada da suyu alınarak kurutma işlemi yapılır. Araçta eğer hem iç hem dış yıkama yapılacak ise iç yıkama için ekstra seçenekler bulunmaktadır.

İç Dış Oto Yıkama

Araçlar yoğun trafikte kullanılıyor ve kalabalık olarak seyahat ediliyor ise mutlaka içeriden ve dışarıdan kirlenecektir. Klimadan gelen toz, motor kısmından giren tozlu hava ve araç içerisinde oluşabilecek kirlilikler zamanla sizin de sağlığınızı etkileyebilir. Bu sebeple araçların özellikle iç yıkaması ihmal edilmemelidir. Bütün yolun pisliği ile kirlenen ayakkabınız ile sürekli olarak araca girip çıkarak paspasların ve koltukların kirlenmesi bu mikropların giysilerinize bulaşması dolayısı ile de evlerinize taşınmasına neden olur. Özellikle araçta eşya ya da canlı hayvan taşıyorsanız mutlaka bu taşımalardan sonra aracınızda iç dış temizlik yaptırmalısınız. Sakarya oto yıkamacılarda hem iç temizlikler hem de dış temizlikler yapılmaktadır. İç temizliklerinde kullanılan temizleme teknolojileri tüm kaba kirleri ve aynı zamanda araç koltuklarında ve tabanlarda bulunabilen gözle görülmeyen mikro organizmaları temizlemektedir. Bu yüzden en az ayda 1 kez ya da iki ayda 1 kez araçlar bu yöntem ile Sakarya oto yıkama işlemi yapan yerlerde detaylı olarak temizletilmelidir.

Sakarya Oto Kuaför Hizmetleri

Detaylı iç dış yıkama, motor yıkama, jant temizleme, nano jant koruma, motor temizleme, boya koruma, koltuk koruma, su itici cam kaplama, kaput koruma, cam filmi, boya koruyucu gibi hizmetler bütünü olarak adlandırılan Sakarya oto kuaför hizmetlerinde aracınızın ilk günkü gibi nezih, temiz, her noktası sıfır olacak şekilde özverili görünümüne kavuşturmak mümkündür.

Detaylı İç Temizlik Nedir?

Koltuklardan döşemelere, bagajdan torpidoya kadar aracın her noktasının temizlenmesine iç temizlik denmektedir. Araç için detaylı iç temizlik de döşemelerin deri veya kumaş fark etmeksizin silinmesi ve yıkanması, bagajın çektirilerek silinmesi, torpidonun parlatılması gibi tüm parlatma, silme, temizleme ve özel koruyucu kimyasal sürme işlemlerine detayı iç temizlik işleri denmektedir.

Sakarya Seramik Kaplama

Araçlarda yeni nesil nano teknoloji koruma ürününe seramik kaplama ismi verilmektedir. Yüzey ile kalıcı bir bağ oluşturması ve aracınızı eşsiz bir şekilde koruma sunması sayesinde araçlarınıza estetik kazandırır. Otomotiv basta olmak üzere deniz araçlarında ve uçaklarda da bu teknoloji kullanılmaktadır. Sakarya seramik kaplama ile nano teknoloji koruma ürünlerini araçlarınıza yaptırabilirsiniz.

'DA ARA

Sektörler veya Firmalar arasında arama yapın...