Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!
Arama Yap

Uğur Kobaş ve Murat Şen Kursiyerler ile buluştu..

Adapazarinet.com - Sakarya'nın İlk Firma Rehberi

Uğur Kobaş ve Murat Şen Kursiyerler ile buluştu..
Erenler Halk eğitimi merkezi müdürlüğü “Ustalar kursiyerler ile buluşuyor” projesi kapsamında Perşembe günü Erenler belediyesi kültür merkezimizde Erenler halk eğitim merkezi kursiyerleri ile söyleşi yapma olanağı bulduk.

Söyleşiye Sakarya uygulamalı bilimler üniversitesi, spor bilimleri fakültesi öğretim görevlisi Murat Şen, Avrupa Dünya Karate federasyonları Hakem kurul üyesi ve olimpiyat hakemi Uğur Kobaş konuşmacı olarak katıldık.

Halk eğitim merkezi müdiresi Özge Yalçın hanımın moderatörlüğünde gerçekleşen söyleşiye,

- Erenler Kaymakamı
- Salih Karabulut
- İlçe MEB müdürü
- Ayhan Ersoy
- Gençlik ve Spor İlçe müdürü
- Murat Acar
- Erenler belediyesi Kültür ve sosyal işler müdürü
- Ramiz Şengül
- Sosyal ve Kültürel alandaki kursların usta öğreticileri, kursiyerleri, Kickboks, Judo, Halk oyunları, Karate branşları usta öğreticileri, sporcuları ve halktan katılımlar ile yapıldı.

Avrupa, Dünya hakem kurulu üyesi Uğur Kobaş “İlk defa benim katıldığım bir spor söyleşisinde Kaymakamlık, Belediye MEB, Gençlik ve Spor ve Halk eğitimi idarecilerini en üst düzeyde katılırken gördüm. Çok keyif aldığım, gurur duyduğum organizasyonu başarılı şekilde gerçekleştiren, sporun tanıtımına, gelişimine ve her şeyden önemlisi toplumda spor adına sosyal farkındalık oluşturacak bu program için Erenler Halk eğitim Müdiresi Özge Yalçın, müdür yardımcıları Funda Can ve Yüksel Aydın’a teşekkür ederiz.

Resim Galerisi

Yayın Tarihi: 30 Aralık 2019 , Pazartesi Bu haber 1024 defa ziyaret edildi.

Yorumlarınız

'DA ARA