Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!
Arama Yap

Uğur Kobaş Türkiye'ye geldiği gibi İran'a gidiyor

Adapazarinet.com - Sakarya'nın İlk Firma Rehberi

Uğur Kobaş Türkiye'ye geldiği gibi İran'a gidiyor
Uğur Kobaş için Dur, Durak Yok..

4 Kasım Tarihinde yarışmalar nedeni ile Sakarya’dan Ayrılan Uğur Kobaş, 5.6.7 Kasım tarihlerinde İstanbul’da yapılan Uluslararası Karate turnuvasına, 8 Kasım tarihinde de Dünya Karate federasyonu faaliyet programında yer alan Dünya Karate hakemi terfi sınavları ve Büyükler Dünya Karate şampiyonası içn tarihinde Dubai‘ye gitmişti. 

Dünya şampiyonası için Dubai’de olan Kobaş,  22 Kasım tarihinde yurda dönerek Sakarya’ya gitmeyi beklerken, gelen bir haber ile Dünya işitme engelliler şampiyonası için İran’ın başkenti Tahran’a gidecek ve gözlemci şef hakem olarak çalışacak. 

Türkiye, Avrupa, Dünya Karate federasyonları Hakem kurul üyesi ve Olimpiyat hakemi Uğur Kobaş “ İstanbul, Dubai derken, Sakarya ya uğramadan Pazartesi günü öğlen saatlerinde Türkiye’ye gelerek, Akşamda İran, Tahran’a geçeceğim. 25 Kasım tarihinde ise Türkiye ve Sakarya’ya döneceğim.  Dünya işitme engelliler şampiyonası başladı, ancak; iki günde olsa şampiyonaya gözlemli şef hakem olarak katılacağım. Ülkemizin işitme engelli Karate Milli takım sporcuları da orada mücadele ediyor. 

Ülke menfaatleri her şeyin üstündedir. Elimden gelen herşeyi sadece Karate branşı iç in değil ülke sporunun gelişimine katkı için yapmaya çalışıyoruz. 

Takdir ve Taltif beklemeden yapabildiğimiz kadar işimizi iyi yapmaya çalışıyoruz. 

Yayın Tarihi: 22 Kasım 2021 , Pazartesi Bu haber 418 defa ziyaret edildi.

Yorumlarınız

'DA ARA