Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!
Arama Yap

Toçoğlu Çavuş’a başarılar diledi

Adapazarinet.com - Sakarya'nın İlk Firma Rehberi

Toçoğlu Çavuş’a başarılar diledi
Başkan Toçoğlu, “Şehrimizin daha da gelişmesi adına aynı ortak paydada buluşarak hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle yeni görevinizin hayırlı olmasını temenni ediyor, çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum ” dedi.

Sakarya SGK İl Müdürlüğü görevine atanan Erhan Çavuş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Başkan Toçoğlu, “Şehrimizin daha da gelişmesi adına aynı ortak paydada buluşarak hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle yeni görevinizin hayırlı olmasını temenni ediyor, çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum ” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Bolu’dan Sakarya SGK İl Müdürlüğü görevine atanan Erhan Çavuş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren SGK İl Müdürü Erhan Çavuş, “Sakaryalı vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

İşbirliği sürecek
Yeni görevlerinin hayırlı olmasını temenni ederek konuşmalarına başlayan Başkan Toçoğlu, “Öncelikle şehrimize hoş geldiniz. Şehrimizin daha da gelişmesi adına aynı ortak paydada buluşarak hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Geçmişte olduğu gibi SGK’yla işbirliğimizin devam edeceği inancındayım. Bu vesileyle yeni görevinizin hayırlı olmasını temenni ediyor, çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum” diye konuştu.

Yayın Tarihi: 3 Mart 2017 , Cuma Bu haber 1575 defa ziyaret edildi.

Yorumlarınız

'DA ARA