Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!
Arama Yap

Serdivan Belediyesi'nden şehir terasları ve şelaleler

Adapazarinet.com - Sakarya'nın İlk Firma Rehberi

Serdivan Belediyesi'nden şehir terasları ve şelaleler
Serdivan’da vizyon projelerden biri daha hayat buluyor. Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, ilçeye yeni bir kimlik kazandıracak Serdivan Şelale Park’ın ihalesinin 21 Temmuz Cuma günü gerçekleşeceğini belirtti.

Yapay Şelale ve Seyir Terasları Bir Arada

Serdivan Şelale Park Projesi’nin detayları hakkında bilgi veren Başkan Alemdar, 32 bin m2 lik alanda hayata geçirilecek projede 2 adet yapay şelale ve seyir teraslarının yanı sıra piknik alanları ve yürüyüş yollarının da yer alacağını belirtti.

Şehre Açılan Yeni Bir Pencere

Şelale Park’ın hizmete girmesiyle Serdivan’ın ve bölgenin yeni bir yaşam merkezine daha kavuşacağını ifade eden Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, 32 bin m2 lik alanın düzenlenmesi ile birlikte vatandaşların doğayla daha fazla iç içe olma imkanı bulacaklarını söyledi.

Serdivan’da kullanılabilir yaşam alanlarına bir yenisinin daha ekleneceğinin altını çizen Yusuf Alemdar, “Serdivan Şelale Park kent turizmine sağlayacağı katkının yanı sıra vatandaşlarımızın doğayla daha fazla iç içe olmalarına ve günlük hayatın koşturmasından sıyrılarak nefes almalarına da imkan tanıyacak. Serdivan Şelale Park şehre açılan yeni bir pencere olacak.” dedi.

İhale 21 Temmuz’da

Serdivan Şelale Park Projesi’nin ihalesi 21 Temmuz Cuma günü 11.00’da Serdivan Belediyesi Encümen Salonu’nda gerçekleşecek.

Resim Galerisi

Yayın Tarihi: 21 Temmuz 2017 , Cuma Bu haber 1623 defa ziyaret edildi.

Yorumlarınız

'DA ARA