Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!
Arama Yap

Sapanca'nın beklediği projede ihaleye çıkılıyor

Adapazarinet.com - Sakarya'nın İlk Firma Rehberi

Sapanca'nın beklediği projede ihaleye çıkılıyor
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sapanca’nın merakla beklediği Hacımercan Spor Tesisleri için ihaleye çıkılacağını açıkladı.

24 dönümlük arazi

Başkan Toçoğlu, “Sporun tüm branşlarına olan desteğimiz artarak devam ediyor. Spor kültürünü daha da yaygınlaştırmak adına ilçelerimize modern izler taşıyan yeni sentetik sahalar inşa ediyor, gençlerimizin hizmetine sunuyoruz. Hamdolsun bu yöndeki çalışmalarımıza bir yenisini daha eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz. İnşallah Sapanca Hacımercan’da 24 dönümlük arazi üzerine yeni bir spor tesisi kazandıracağız” ifadelerini kullandı.

Sapanca’ya yeni spor tesisi

Sakarya’nın spor geleceğine önemli katkılar sunduklarını aktaran Başkan Toçoğlu, “Daha önce Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesisleri’ni hizmete sunduk. Akyazı’ya modern bir spor tesisi kazandırdık. Harmanlıkspor’u yeni sentetik sahasına kavuşturduk. Taraklı’da çalışmalarımız devam ediyor. 11 Ağustos Cuma günü de Sapanca’da inşa edeceğimiz spor tesisi için ihaleye çıkıyoruz. Sentetik sahası, hakem ve soyunma odaları, 2 bin kişilik tribün binası projemizde yer alacak. Yeni projemizin şehrimize, Sapancamıza ve hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Resim Galerisi

Yayın Tarihi: 17 Temmuz 2017 , Pazartesi Bu haber 1331 defa ziyaret edildi.

Yorumlarınız

'DA ARA