Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!
Arama Yap

Sakarya Medyası’ndan Mangallı Kutlama

Adapazarinet.com - Sakarya'nın İlk Firma Rehberi

Sakarya Medyası’ndan Mangallı Kutlama
RATED 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında tüm medya mensuplarına yönelik mangallı kutlama yaptı.

Radyo, Televizyon ve İnternet Yayıncıları Derneği (RATED) 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında tüm medya mensuplarına yönelik mangallı kutlama yaptı.

Sakarya’daki medya kuruluşlarında çalışan gazetecilerin yanı sıra, Vali İrfan Balkanlıoğlu, Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun, İl Jandarma Komutanı Albay Cengiz Yiğit, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Erenler Belediye Cavit Öztürk, Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer, Marmara Gazeteciler Federasyonu Başkanı Müjdat Çetin, Sakarya Gazeteciler Birliği Başkanı Zeki Aydıntepe, Gazeteciler Cemiyeti Başkanvekili Murat Uygun ile BİK Sakarya Şube Müdürü Engin Kaşdaş mangallı kutlamaya katıldılar.

RATED Başkanı Remzi Adıyaman, Marmara Gazeteciler Federasyonu Başkanı Müjdat Çetin ile birlikte 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında meslektaşlarımızı biraraya getirmek için organizasyonu gerçekleştirdiklerini belirterek, “Medya çalışanları olarak görevimiz zor. Sahada çalışan arkadaşlarımızın İşleri bizlerden de zor, en azından 10 Ocak çalışan Gazeteciler Günü’nde kendilerine güzel bir an yaşatmak istedik. Katılan tüm meslektaşlarımıza ve bizleri onurlandıran tüm konuklarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Resim Galerisi

Yayın Tarihi: 18 Ocak 2018 , Perşembe Bu haber 2513 defa ziyaret edildi.

Yorumlarınız

'DA ARA