Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!
Arama Yap

Sakarya Doğa Koleji'nden Bisiklet Şenliği

Adapazarinet.com - Sakarya'nın İlk Firma Rehberi

Sakarya Doğa Koleji'nden Bisiklet Şenliği
Doğa Koleji’nin her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği Bisiklet Şenliği’nin 7’ncisi bu yılda yoğun katılımla gerçekleştirildi.

Sapanca Belediye Parkından Arifiye Gölbaşı Parka kadar olan yaklaşık 5 km’lik parkuru bisikletleriyle tamamlayan katılımcılar sağlıklı yaşam ve çevre temizliğine dikkat çekmek için pedal çevirdi.

Sapanca Sahilini Temizlediler
Sakarya Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği’nin de destek verdiği etkinliğe öğrenciler rutin olarak yaptıkları sabah sporuyla ısınma hareketlerini gerçekleştirirken, çevreye temizliğine dikkat çekmek ve öğrencileri bilinçlendirmek için Sapanca Sahili’nde öğrenci ve ailelerle kıyı temizliği gerçekleştirerek su kaynaklarının korunmasına ve çevre temizliğinin önemine dikkat çekildi.

Sosyal Sorumluluk Etkinliği
Doğa Koleji 7 yıldır geleneksel olarak gerçekleştirdiği Bisiklet Şenliğini bir sosyal sorumluluk projesi olarak gerçekleştirerek, sosyal duyarlılığı olan, çevreye önem veren nesiller yetiştirmek için çeşitli sosyal etkinliklere imza atıyor. 

Yoğun Katılım
Öğrenci, veli, öğretmen ve Sakarya Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği’nin katıldığı program yaklaşık 200 kişinin katılımıyla gerçekleştirildi. Arifiye Gölbaşı’nda son bulan etkinlikte bitiş noktasında velilerin öğlen yemeği yemesiyle son buldu.

Yayın Tarihi: 11 Nisan 2017 , Salı Bu haber 1620 defa ziyaret edildi.

Yorumlarınız

'DA ARA