Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!
Arama Yap

Sakarya’dan 81 ile çekici hizmeti

Adapazarinet.com - Sakarya'nın İlk Firma Rehberi

Sakarya’dan 81 ile çekici hizmeti
Yerel markalarımız şehrimize ve ülke ekonomimize katkı sağlamaya devam ediyor.

Bunlardan biride Enyakin.com. 2003 yılından bu yana dijital reklamcılık alanında faaliyet gösteren Adanet Dijital Reklam Ajansı son projesi Enyakin.com ile Türkiye’nin 81 iline çekici, lastikçi gibi yol yardım hizmetleri sağlıyor. Altı yıl önce temelleri atılan projede sadece çekici hizmetleri sunulurken bugün için tam 6 alanda hizmet almak mümkün.  Özellikle çekici ve lastikçi hizmeti konusunda geniş bir ağa sahip olan enyakin.com’da tam 1200 hizmet veren bulunuyor. 

İlk kurulduğu yıllarda sadece bir çağrı merkezi ile hizmet veren portal günümüzde yeni teknolojiler kullanarak müşterilerine hizmet veriyor. Yol yardım hizmetlerinin teknoloji ile ne gibi bir bağlantısı olabilir? İşte tüm bu sorulara yanıt bulabileceğiniz yazımız;


Enyakin.com ne gibi hizmetler sunuyor?

Otomobil sahiplerinin en kötü deneyimlerinden birisi çekici veya oto lastikçi ihtiyaçlarında doğru işletmelerden hizmet alamamaktır. Bu soruna çözüm olmak için kurulan enyakin.com 1200 çekici ve lastikçi firmasını bünyesinde barındırır. Adında da anlaşılacağı gibi yolda kalan araç sahiplerine en yakın mesafedeki işletmeleri bularak hem ekonomik hem de hızlı hizmet almalarını sağlamaktadır. Hizmet veren ile hizmet alanın birbirine olan yakınlığı ödenecek ücrete direk yansır. Bu sebeple size yakın bir çekici ya da lastikçiden hizmet almanız çok önemli. 

Tabi hizmetlerimiz sadece çekici ve lastikçi ile sınırlı değil. Tam 6 sektörde hizmet vermekteyiz. Bunlar çoklu çekici, lastikçi, çekici, oto tamirci, oto anahtarcı ve vinç olarak ayrılabilir. İlerleyen dönemlerde daha bir çok otomobil sektörüne hizmet veren işletme ile buluşmayı hedefliyoruz. 

Çalıştığınız işletmeleri nasıl seçiyorsunuz?

Aslında projemizin yüzü çalıştığımız işletmeler. Bunun bilincinde olarak çalıştığımız iş ortaklarını özenle seçiyoruz. Firmalarla yapmış olduğumuz görüşmelerde vergi levhası, araç fotoğrafları, taşıma kaskosu gibi değerli bilgileri alarak bir filtrelemeden geçiriyoruz. Çok iyi biliyoruz ki iş ortaklarımızın hizmet kalitesi ne kadar yüksek olursa müşterilerimiz o derece memnun olacaklar.

Türkiye’nin 81 ilinde hizmet sunuyor musunuz?

Ülkemizde 81 il 922 ilçe bulunuyor. Bu ilçelerden bazıları ada, Büyükada örneğini verebiliriz bunun için. Bilirsiniz ki burada bir araç trafiği söz konusu değil. Adaları saymazsak Türkiye’nin hemen her yerinde hizmet veriyoruz diyebiliriz. smiley

Peki neden Sakarya?

Bu sorunun yanıtı çok basit. Çünkü biz Sakaryalıyız. Projemizi duyan iş ortaklarımız Enyakin.com’un İstanbul merkezli olduğunu düşünüyorlar. Sakaryalı olduğumuzu belirttiğimizde aldığımız tepki şaşkınlık oluyor. Biz bu şaşkınlıklarından dolayı mutluyuz. İyi projelerin hep İstanbul merkezli olması gibi bir algı var ve biz bunu kırdığımıza inanıyoruz. 

Uzun vadede hedefleriniz nelerdir? 

Hedeflerimiz büyük. 2022 yıl sonucu hedefimiz 1500 aktif iş ortağı ile hizmet verebilmek. 2 yeni sektörde de hizmet vermek istiyoruz. Bu iki sektörde tüm otomobil sahiplerini yakından ilgilendiren alanlar olacak. Buna yürekten inanıyoruz. 

Tüm otomobil sürücüleri enyakin.com'un hizmetlerinden üyelik gerektirmeden faydalanabilir.

Burak Ersükmen'e ve ekibine bu hizmeti ülkemize kazandırdığı için sonsuz teşekkürler. 

Resim Galerisi

Yayın Tarihi: 7 Ekim 2021 , Perşembe Bu haber 1003 defa ziyaret edildi.

Yorumlarınız

'DA ARA