Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!
Arama Yap

Sakarya'da Hedef : En Az %75

Adapazarinet.com - Sakarya'nın İlk Firma Rehberi

Sakarya'da Hedef : En Az %75
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katıldığı mitingi değerlendirmek için yapılan basın toplantısında konuşan İl Başkanı Kılıç, “Cumhurbaşkanımızın talimatı ile 16 Nisan için hedef çıtasını yükselttik. Referandumda vatandaşlarımızın desteğiyle Sakarya’nın alacağı oy

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katıldığı mitingi değerlendirmek için yapılan basın toplantısında konuşan İl Başkanı Kılıç, “Cumhurbaşkanımızın talimatı ile 16 Nisan için hedef çıtasını yükselttik. Referandumda vatandaşlarımızın desteğiyle Sakarya’nın alacağı oy en az %75 olacaktır.” derken, Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli, “Uzun yıllar Avrupa’da yaşadım, çok iyi biliyorum. Hiçbir lider böyle bir miting yapamaz. Bu bir sevgi meselesidir. Parayla pulla bunlar yapılamaz.” ifadelerini kullandı.

AK Parti Sakarya İl Başkanlığı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı toplu açılış töreniyle ilgili basın toplantısı düzenledi. Teşkilat binasında gerçekleşen toplantıya İl Başkanı Fevzi Kılıç’ın yanı sıra AK Parti Ekonomi İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli, İl Başkan Yardımcıları, İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan miting komisyonu katıldı.

Sıfır Sorunla Tamamlandı

Toplantıda, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katıldığı mitingi değerlendiren İl Başkanı Fevzi Kılıç, “Yıllardır siyasetin içindeyiz. Kendi analizimizi yaptığımız gibi diğer siyasi partileri de takip ediyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın katılımıyla dün gerçekleşen miting, Sakarya tarihinin en güzel mitingiydi. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünen ve takip eden miting komisyonumuzu, kadın kollarımızı ve gençlik kollarımızı tebrik ediyorum. Bizleri tecrübesiyle yönlendiren Genel Başkan Yardımcımıza da teşekkür ediyorum.” dedi.

Hedef: En az %75

Erdoğan’ın 16 Nisan için Sakarya’da çıtayı yükseltme talimatı verdiğini ifade eden Başkan Kılıç, “Hedefleri olan bir siyasi partiyiz. Sakarya’da kurulduğumuz günden bu yana hep birinci çıktık. Ama Sayın Cumhurbaşkanımız dünkü coşkuyu gördükten sonra bize referandumla ilgili talimat verdi. Cumhurbaşkanımızın talimatı ile 16 Nisan için hedef çıtasını yükselttik. Referandumda vatandaşlarımızın desteğiyle Sakarya’nın alacağı oy en az %75 olacaktır.” şeklinde konuştu.

“Hiçbir Lider Böyle Miting Yapamaz”

Toplu açılış törenini gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Sakarya’nın coşkusu ve heyecanından dolayı çok mutlu olduğunu anlatan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli, “Sakarya’da huzur bulan Cumhurbaşkanımızı yine huzurlu göndermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Söz konusu Recep Tayyip Erdoğan olunca halkımızın teveccühünü görüyorsunuz. Uzun yıllar Avrupa’da yaşadım, çok iyi biliyorum. Hiçbir lider böyle bir miting yapamaz. Bu bir sevgi meselesidir. Parayla pulla bunlar yapılamaz.” ifadelerini kullandı.

Teşekkürler Sakarya

Referandum sonrasında kalkınmanın daha hızlı gerçekleşeceğini ifade eden Dişli, “16 Nisan’dan sonra Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi sandıkları patlattıktan sonra öncelikle ekonomimize rahat bir nefes aldıracağız. Ekonomi düzeldiği zaman yeniden Büyük Türkiye’ye, Güçlü Türkiye’ye, kalkınmaya daha hızlı devam edeceğiz. Tüm Sakaryalı hemşerilerime bir kez daha teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

İl Başkanı Fevzi Kılıç ve Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli, açıklamalar sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Miting komisyonuyla çekilen aile fotoğrafı sonrasında basın toplantısı sona erdi.

Yayın Tarihi: 18 Mart 2017 , Cumartesi Bu haber 1458 defa ziyaret edildi.

Yorumlarınız

'DA ARA