Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!
Arama Yap

Ramada Sakarya Otel hizmete başladı

Adapazarinet.com - Sakarya'nın İlk Firma Rehberi

Ramada Sakarya Otel hizmete başladı
Kraas Şirketler Grubu'nun 15 milyon dolarlık Sakarya'daki ilk otel yatırımı Ramada Sakarya Otel 93 odasıyla kapılarını açtı.

Kraas Şirketler grubunun 15 milyon doları aşan yatırımı olan Sakarya'nın ilk uluslararası marka oteli Ramada Sakarya Otel, 12 Ekim'de hizmete girdi. Bu oluşumda hiçbir yüklenici firma olmaksızın inşaat Kraas tarafından 1 buçuk yılda tamamlandı. Ramada Sakarya Otel Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karaaslan şunları söyledi:

MARKANIN TÜRKİYE'DEKİ 41. OTELİ

"Haziran 2014 de otel yapmayı planlayarak arsamızı alıp inşaata start vermemizle başladığımız bu büyük yatırımda Sakarya'nın en iyisi olmayı hedefledik bu doğrultuda yola çıkarak dünyanın en büyük oteller zinciri olan Wyndham çatısı altındaki Ramada Grubu ile yollarımızı birleştirdik. Dünya genelinde 7690 oteli bulunan grubun Turkiye'deki 41. oteli olarak 12 Ekim'de misafirlerimize kapılarımızı açtık. Söz konusu yatırım, Sakarya'nın ihtiyacı olan 5 yıldızlı tesisimiz ile sektörün öncülerinden olacağımıza inanarak başladığımız bu yolda misafirlerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutacağız." 

93 ODASI BULUNUYOR

Ramada Sakarya Otel Müdürü Ümit Şilfeler Aliefendioğlu ise yaptığı konuşmada, "Ramada otelin Türkiye'deki 41. oteliyiz. Sakarya'nın 5 yıldızlı otel ihtiyacı vardı. Kraas şirketler grubu da buna olumlu yanıt verdi. Otel'de 3 farklı marka hizmet verecek. Daha açılmadan çok olumlu tepkiler aldık. Hayırlı uğurlu olur" ifadelerini kullandı.

14 Bin metrekare kapalı alan üzerine kurulu olan Ramada Sakarya Otel içinde 86 standart 5 suit ve 2 kral dairesi olmak üzere toplam 93 adet oda bulunuyor. 850 kişilik toplantı salonun yanı sıra bay bayan olmak üzere iki SPA Merkezi, Bay ve Bayan ayrı iki fitness center, business center, 100 araçlık otopark, kuaför ve market bulunuyor.

 

Yayın Tarihi: 30 Ekim 2015 , Cuma Bu haber 3257 defa ziyaret edildi.

Yorumlarınız

'DA ARA