Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!
Arama Yap

Pamukova'ya sıcak asfalt

Adapazarinet.com - Sakarya'nın İlk Firma Rehberi

Pamukova'ya sıcak asfalt
Pamukova'ya sıcak asfalt

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı tarafından şehrin dört bir yanında sürdürülen sıcak asfalt serim işlemleri devam ediyor. Bu kapsamda son olarak Pamukova’nın muhtelif mahallelerinde bulunan grup yollarının asfaltlanacağını müjdeleyen YOLBAK Dairesi Başkanı Haydar Akbulut, Bakacak ve Çilekli Mahalleleri arasındaki grup yolunda çalışmaların başladığını açıkladı. Bakacak Mahallesi Muhtarı İsmail Çetin sıcak asfalt serimi için Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve ilgili personele teşekkür etti.

Şehrin her yerinde çalışma

2019 yılına kadar tüm grup yollarını sıcak asfaltla buluşturmak için çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ettiklerini söyleyen Akbulut, “Hedeflerimize ulaşmak için asfalt sezonunun açılması ile birlikte şehir genelinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şehrimizin kuzeyinden güneyine, doğusundan batısına ekiplerimiz yoğun bir mesai harcıyor. Kısa bir süre önce Pamukova’nın özellikle merkezi bölgelerinde geniş kapsamlı bir sıcak asfalt çalışması gerçekleştirmiştik. Şimdi ise ilçemizin Bakacak, Çilekli, Hüseyinli, Kemaliye, Akçakaya, Ahiler ve Mekece Mahallelerinin grup yollarında çalışmalarımızı başlattık. Toplam 26 kilometre uzunluğundaki arterde 31 bin ton sıcak asfalt kullanmayı planlıyoruz” diye konuştu.

Yollarımız çözüme kavuştu

Çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren Bakacak Mahalle Muhtarı İsmail Çetin, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu sağolsun mahallemizin sıcak asfaltını yaptılar. Yollarımız çok tozlu oluyordu. Büyük sıkıntılar çekiyorduk. Vatandaşlarımız evlerinin camlarını açamıyorlardı. Yolda kazalar oluyordu. Asfalt atılmasıyla birlikte bu sorunların hepsi çözülmüş oldu. Allah Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’ndan ve ilgili personelden razı olsun” ifadelerini kullandı.

Yayın Tarihi: 4 Ağustos 2017 , Cuma Bu haber 1326 defa ziyaret edildi.

Yorumlarınız

'DA ARA