Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!
Arama Yap

Orta camii çevresi yenileniyor

Adapazarinet.com - Sakarya'nın İlk Firma Rehberi

Orta camii çevresi yenileniyor
Hendek Orta Camii çevresindeki caddeleri düzenleme ve yenileme projesi istişare toplantısı yapıldı.

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Hendek Orta Camii çevresi düzenleme ve yenileme projesi ile ilgili, orta Camii esnafı ile toplantı yaptı.

Hendek Belediyesi Meclis Salonunda yapılan toplantıya, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Başkan Yardımcısı Abdullah Bozalan, Plan ve Proje Müdürü Tunahan Kuru ve Orta Camii esnafı ve bina sahipleri katıldı.

Orta Camii çevresi daha güzel görünüme kavuşacak

Toplantıda Başkan Püsküllü, esnaflara Orta Camii çevresinde düşündükleri yenileme projesinin çeşitli görsel çalışmaları ile ilgili bilgi verdi. Başkan Püsküllü “Orta Camii çevresini güzel bir görünüme kavuşturmak için proje hazırladık.  Belediye olarak Orta Camii çevresi ile ilgili düşündüğümüz proje kapsamında, alt yapı, reklam tabelaları, zemin kat dış cephe kaplamaları ve sundurmalarını belediye olarak yapmayı düşünüyoruz. Oradaki esnaf ve mal sahiplerinin de görüşlerini almak için sizlerle biraraya geldik. İnşallah istişarelerimiz sonucunda, sizlerin de taleplerini alarak, hep birlikte caddemize güzel bir görünüm kazandıracağız “ dedi.

Toplantıda esnafların da talepleri alınarak, proje ile ilgili çalışmalar hızlandırılıp ağustos ayı ortasında tamamlanarak, esnafın kararıyla birlikte eylül ayında projenin başlaması hedefleniyor. 

 

Resim Galerisi

Yayın Tarihi: 26 Temmuz 2017 , Çarşamba Bu haber 1574 defa ziyaret edildi.

Yorumlarınız

'DA ARA