Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!
Arama Yap

Müteahhitler SATSO’yu Ağırladı

Adapazarinet.com - Sakarya'nın İlk Firma Rehberi

Müteahhitler SATSO’yu Ağırladı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Kösemusul ve yönetimi Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak’a misafir oldu.

Sakarya Müteahhitler Birliği merkezinde gerçekleştirilen ziyarette ülke gündemi, müteahhitlik mesleğinin sorunları, SATSO ile Müteahhitler Birliği hangi ortak projelerde buluşabilir gibi konular konuşuldu.

ORTAK PAYDAMIZ SAKARYA

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak “SATSO bu şehrin en önemli STK’sı. İş dünyası SATSO’nun çatısı altında toplanıyor. Mahmut Kösemusul başkanımızın ziyareti bizleri mutlu etti. Birlikte yapabileceğimiz projeleri, sektörümüzle alakaları sorunları ve çözüm yollarını konuştuk. Ortak paydamız Sakarya ve elbette ülkemiz olunca bir masa etrafında oturup konuşacağımız çok konu oluyor” dedi.

SORUNLAR VE ÇÖZÜMLERİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Kösemusul, Müteahhitler Birliğine güzel ev sahipliğinden dolayı teşekkür ederek “Müteahhitler birlik olup şehrin kalkınması ve büyümesi için çalışıyor. Burada görev alan arkadaşlarımız aynı zamanda bizim üyelerimiz. Sektörel sorunları ve çözüm yollarını konuştuk. Şehrimiz için hangi ortak projelerde buluşabileceğimizi masaya yatırdık. Güzel bir ziyaret oldu” dedi.

KİMLER KATILDI?

SATSO’nun Müteahhitler Birliğine gerçekleştirdiği ziyarete SATSO’dan; Başkan Mahmut Kösemusul, Yönetim Kurulu Üyeleri Nadir Öztürk, Emrullah Terzioğlu, Fatma Aygün Kahya, Genel Sekreter Yiğit Ateş, Müteahhitler Birliği; Başkan Murat Bayrak, Başkan Vekili Murat Kotan, Başkan Yardımcısı Ali Çelik, Başkan Yardımcısı Cengiz Bayar, Yönetim Kurulu Üyeleri Adem Tok ve Süleyman Baş katıldı.

Resim Galerisi

Yayın Tarihi: 19 Temmuz 2017 , Çarşamba Bu haber 1509 defa ziyaret edildi.

Yorumlarınız

'DA ARA