Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!
Arama Yap

Motosikleti çalınan minik çocuğa Kenan Sofuoğlu'ndan büyük jest

Adapazarinet.com - Sakarya'nın İlk Firma Rehberi

Motosikleti çalınan minik çocuğa Kenan Sofuoğlu'ndan büyük jest
AK Parti Sakarya Milletvekili ve eski motosiklet yarışçısı Kenan Sofuoğlu, Antalya’da yarışlara hazırlandığı sıralarda motosikleti çalınan 4 yaşındaki Göktürk’e oğlu Zayn’ın motosikletini hediye etti.

Antalya’nın Kepez ilçesinde yaşayan ve hobi amaçlı Enduro yarışlarına katılan Türker Burak Tezcan’ın 4 yaşındaki oğlu Göktürk’ün, geçtiğimiz günlerde cross motosikleti kaldıkları evin apartmanından çalındı. Babası gibi yarış tutkunu olan Göktürk, kreşten geldiğinde apartmanda motosikletini göremedi. Göktürk’ün durumu annesi Eda Tezcan’a bildirmesinin ardından motosikletin çalındığı fark edilirken, baba Türker Burak Tezcan, polise giderek şikayetçi oldu. Motosikletinin çalınmasından dolayı büyük üzüntü yaşayan minik Göktürk’ün elinde ise sadece kaskı kaldı.

KENAN SOFUOĞLU MİNİK GÖKTÜRK’E JEST

Motosikleti çalınan minik Göktürk’ten haberi olan AK Parti Sakarya Milletvekili ve eski motosiklet yarışçısı Kenan Sofuoğlu, aileye ulaşarak Sakarya’nın Akyazı ilçesindeki pistine davet etti. Sabah saatlerinde bölgeye gelen aile Sofuoğlu ile bir araya geldi. Minik Göktürk ile görüşen Sofuoğlu, pistte bir süre sürüş eğitimi verdikten sonra oğlu Zayn’ın motosikletini kendisine hediye etti. Hediyesinin mutluluğunu yaşayan minik Göktürk daha sonrasında Zayn ile birlikte sürüş yaptı.

Yayın Tarihi: 27 Ekim 2022 , Perşembe Bu haber 345 defa ziyaret edildi.

Yorumlarınız

'DA ARA