Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!
Arama Yap

Meydan54 Projesine Katılım Genişliyor.

Adapazarinet.com - Sakarya'nın İlk Firma Rehberi

Meydan54 Projesine Katılım Genişliyor.
Gelişen Sakarya'nın yeni halkası Meydan54 ulusal firmalarla olduğu kadar, şehrin önde gelen firmaları ile büyümeye devam ediyor.

Şehir merkezini rahatlatmak ve profesyonel iş ağını ortak bir noktada buluşturmak üzere inşa edilen Meydan54, hız kesmeden büyümeye devam ediyor. Plaza kültürünü Sakarya'da yeşerten projeye, onlarca bölgesel ve ulusal çapta markanın yanı sıra, şehrin önde gelen markaları da ilgi gösteriyor.

Sektörde 15 yıllık tecrübesiyle kendi hizmet sahasının önde gelen firmalarından olan Adanet Ajans, Meydan54'teki yerini aldı. Firma yetkilisi Burak Ersükmen, anlaşmayı yapmaktan ötürü oldukça mutlu görünürken, "önümüzdeki yıllarda bu proje sayesinde hem şehrin hacmi genişleyecek, hem de kalite standartları çok daha üst seviyelere çekilecek" diye açıklamada bulundu.

Şehrin önde gelen müteşebbislerinden olan Ersükmen, enyakincekici.com projesiyle şehrin marka değerine yaptığı katkıyı daha üst seviyelere çekmek için büyüyen ekibinin daha rahat bir ortamda çalışabilmesi için Meydan54'ü seçtiğini söyledi. İlerleyen günlerde farklı projeleri hayata geçirerek daha da ses getiren adımlar atacağının sinyallerini verdi.

Şehrin yeni yaşam alanlarından biri olmaya aday Meydan54'te siz de yerinizi almakta geç kalmayın.

Sakarya AVMler hakkında bilgi için sayfamınızı ziyaret ediniz.

Yayın Tarihi: 6 Ekim 2017 , Cuma Bu haber 9971 defa ziyaret edildi.

Yorumlarınız

'DA ARA