Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!
Arama Yap

Korkmaz TÜGİK Yönetiminde

Adapazarinet.com - Sakarya'nın İlk Firma Rehberi

Korkmaz TÜGİK Yönetiminde
SakaryaGİAD’ın ana sponsor olduğu Tügik iş zirvesi ve 3. Olağan genel kurulu Antalya’da Bakan Mevlüt Çavuşoğlu’nun katılımı ile gerçekleşti.

16-19 Mart tarihleri arasında Belek Titanic Otel’de ki zirveye katılım yoğun olurken, gerçekleşen genel kurul ile Erkan Güral yeniden genel başkanlığa seçildi. SakaryaGİAD kurucu başkanı Gökhan Korkmaz’ın da Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonunun yönetim kurulu üyeliğine getirildiği genel kurul sonrası  Dış İşleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu da tekrardan seçilen genel başkan Erkan Güral ve yeni Tügik yönetimini tebrik etti.

BAKANA SAKARYAGİAD DERGİSİ TAKDİM ETTİ

500’e yakın iş adamının katılımı ile gerçekleşen  iş zirvesi ve genel kurul sonrası SakaryaGİAD başkanı Gökhan Korkmaz, Bakan Çavuşoğlu’na SakaryaGİAD haber dergisini takdim ederek Sakarya’da gerçekleştirdikleri çalışmalar ile ilgili bilgiler aktardı. Bakan Çavuşoğlu’da zirveye Sakarya’dan katılımın yoğun olmasının dikkatini çektiğini belirtirken, yakın zamanda ilimize geleceğinin bilgisini vererek, tekrardan Sakarya’da buluşma temenlisi ile programdan ayrıldı.  

ŞİMDİ HEM SAKARYA HEM 10.000 ÜYEMİZ İÇİN ÇALIŞACAĞIM

Sakarya’da gerçekleştirdikleri başarılı çalışmalar ve sosyal sorumluluk projeleri ile adından sürekli söz ettiren SakaryaGİAD’ın kurucu başkanı Gökhan Korkmaz,  program sonrası sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada ‘ Sayın Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu’nun teşrifleri ile gerçekleşen genel kurulumuzda Genel Başkanımız Sn. Erkan Güral tarafından yönetim kuruluna aday gösterilmem ve delegelerimizin uygun görmesi ile artık konfederasyonumuz yönetim kurulu üyeliğine seçilmiş bulunmaktayım. Tüm Türkiye’de 7 federasyonumuza bağlı yaklaşık 10.000 üyemizi temsil edecek olmanın onurunu yaşıyorum. Şimdi SakaryaGİAD’ın ilimizde değer oluşturması adına sonsuz gayretimiz devam edecekken, aynı zamanda bu büyük camianın güzel ülkemize sağlayacağı katkılarda  büyük emek vermenin zamanıdır’ dedi.  

Yayın Tarihi: 20 Mart 2017 , Pazartesi Bu haber 1603 defa ziyaret edildi.

Yorumlarınız

'DA ARA