Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!
Arama Yap

Kolektif Hukuk ve Danışmanlık ofisi açıldı

Adapazarinet.com - Sakarya'nın İlk Firma Rehberi

Kolektif Hukuk ve Danışmanlık ofisi açıldı
Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Ofisi İstiklal Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı'nda hizmete açıldı. Hukuk Bürosu açılışına Sakarya Baro Başkanı Abdurrahim Burak, Sakarya Hukuk Fakültesinde öğrenim döneminde hocaları olan Dr.Öğr. Üyesi Doğa Ekrem Doğancı,

Hukuk bürosunun açılış kurdelesini Sakarya Baro Başkanı Abdurrahim Burak,  Sakarya Hukuk Fakültesinde öğrenim döneminde hocaları olan Dr. Öğr. Üyesi Doğa Ekrem DoğancıI ve hukuk ofisi sahipleri Samet Bekmezcioğlu Edebali Bayram birlikte kestiler. 

 Açılış töreninde konuşan Sakarya Baro Başkanı  Av. Abdurrahim Burak ; "Değerli misafirlerimiz hoş geldiniz. Genç meslektaşımızın büro açılışı için buradayız. Şunu  söylemekten kendimi geri tutamayacağım. Modern Çağın entelektüel insanlarıdır avukatlar, özgürlük savaşçılarıdır ve özgürlük savaşına yeni genç neferlerimizde dahil olmuştur. Adalet toplumu ayakta tutan en temel unsurdur ve toplumun mayasıdır. O yüzden insan aç kalabilir, ekmeksiz kalabilir ama adaletsiz bir gün kalamaz.Biz değerli meslektaşlarımın hukuka adalete insan haklarına hakkaniyete ve insan özgürlüklerine çok önemli katkı sağlayacağını biliyoruz. Bu sebeple bu hukuk ofisinin Sakarya şehrine önemli hukuki katkılar sağlayacağından eminiz. Ve arkadaşlarımız gencecik pırıl pırıl enerjileri de çokça yüksek.Hayırlı uğurlu olsun .Allah bol bereket kazanç nasip etsin." dedi.

Sakarya avukat ihtiyaçlarınızda ve hukuki sorunlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 Dr.Öğr. Üyesi Doğa Ekrem Doğancı ise açılış konuşmasında, "Ben Atatürk'ün dediği gibi "Bütün ümidimiz gençliktedir." Genç meslektaşlarımıza hem hukuka, hem ülkenin geleceğine ilişkin çok iyi şeyler yapacağına inanıyorum. Başarılı olacaklarına inanıyorum. Onlara güvenimiz tam.İnşallah hayırlı ve mutlu olacakları bir meslek hayatları ve bâki olacak ortaklıkları  olur. Öncelikle çağdaş,hukuktan, Atatürk ilke ve devrimlerinden taviz vermeden ve meslek ahlakı kurallarına uyarak çok başarılı bir meslek hayatı geçirmelerini temenni ediyorum." dedi.

 Açılış törenine katılan misafirlere pasta ve içecek ikramında bulunuldu.


 Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Ofisi: İstiklal Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı Altınova İş Merkezi-2 Kat 2 Daire No:29

"Sakarya avukat" arayışınızda güvenilir çözümler sunan yeni ofisimizle yanınızdayız. Hemen tanışın!

Yayın Tarihi: 21 Ağustos 2023 , Pazartesi Bu haber 68 defa ziyaret edildi.

Yorumlarınız

'DA ARA