Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!
Arama Yap

Kadir SAVAŞ: İş dünyası olarak istikrar ortamında geleceğe umutla bakabiliyoruz.

Adapazarinet.com - Sakarya'nın İlk Firma Rehberi

Kadir SAVAŞ: İş dünyası olarak istikrar ortamında geleceğe umutla bakabiliyoruz.
1 Kasım’da gerçekleşen 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerini değerlendiren Sakarya Müteahhitler Birliği Derneği Yönetim kurulu Başkanı Kadir Savaş; çıkan sonuçların ülkemiz demokrasisi için hayırlı olmasını dileyerek, milletin verdiği karara saygı duyd

Daha istikrarlı bir hükümete sahip olacağına inanıyoruz

Günümüz itibariyle iktidar partisine önemli sorumluluklar düştüğünü belirten Sakarya Müteahhitler Birliği Derneği Yönetim kurulu Başkanı Kadir Savaş; “1 Kasım seçimlerinde milletimiz ‘tek başına iktidar’ kararı vermiştir. Sandıktan çıkan sonuca saygı duymalı ve her kesimin, her siyasi partinin milletin mesajına dikkatle kulak vermesi kaçınılmaz bir gerçektir. Demokrasinin olmazsa olmazı sandıktır ve sandıktan çıkan karar, milletimizin takdiridir. Milletimizin takdirine saygı duyuyor, çıkan sonucun ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum.

Milletin tercihi ile oluşan yeni tabloda, ülkemizde siyasi istikrar ortamının kaldığı yerden devam edeceğine inanıyoruz. Halkımızın birlik, beraberlik ve istikrar isteğini sandığa yansıttığını görmekteyiz. 1 Kasım seçimleri ile Türkiye’nin daha sağlıklı bir parlementoya ve daha sağlıklı, istikrarlı bir hükümete sahip olacağına inanıyoruz. İş dünyası olarak istikrar ortamında geleceğe umutla bakabiliyoruz. Bundan sonra birlik ve beraberlik içinde Türkiye’nin, kalkınma hedefine ulaşabilmek için tüm gücümüzle çalışmalıyız” şeklinde konuştu.

Yayın Tarihi: 9 Kasım 2015 , Pazartesi Bu haber 2154 defa ziyaret edildi.

Yorumlarınız

'DA ARA