Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!
Arama Yap

Işıl Halı Yıkama: 32 Senelik Deneyim

Adapazarinet.com - Sakarya'nın İlk Firma Rehberi

Işıl Halı Yıkama: 32 Senelik Deneyim
Halılar için ne derler bilirsiniz evimizin bitki örtüsü gibidir. Ayaklarımızı yerden keser, renkleriyle desenleriyle evimize hareket katarlar. Ancak halılar, aynı zamanda en çok kirlenen ve bakteri üretmeye/barındırmaya meyilli eşyalarımızdan biridir. Gün

Bunları, süpürge yardımıyla kısmen de olsa temizleyebiliyoruz ancak halımızın diplerine inenleri süpürerek veya bezle silerek temizlememiz mümkün değildir. Bu durumda profesyonel bir halı yıkama hizmetine ihtiyacımız vardır. Ayrıca gün içerisinde yaşanabilecek aksilikler sonucu halınıza yiyecek, içecek dökülebilir ve lekeye sebep olabilir. Anı kurtarmak için lekeyi kendiniz temizlemeye çalışabilirsiniz ancak bu, lekenin daha derine inerek temizlenmesini zorlaştırabilir. En iyisi işi, uzmanına bırakmaktır. Sakarya ilimizde yaşıyorsanız ve halılarınızı güvenle teslim edebileceğiniz, Sakarya halı yıkama hizmeti alabileceğiniz bir firma arayışı içindeyseniz sizlere Işıl Halı Yıkama’yı tavsiye ediyoruz. Sektördeki 32 yıllık deneyimin getirdiği teknik bilgi ve donanım, kaliteli hizmet ekipmanlarıyla birleşince ortaya, verdiği her hizmette müşteri memnuniyeti garantili bir halı yıkama firması çıkıyor.

Kaliteli Halı Yıkama Firması Nasıl Seçilir?

Hizmet alacağınız firmanın teknik bilgisinin yeterli olması gerekir. Hangi halı için hangi temizleme yönteminin kullanılacağını bilmesi gerekir. Hangi deterjanın hangi halıya iyi gelirken hangi halıya zarar verebileceğini bilmesi lazım. Halıları aşırı sıcak ve yüksek basınçlı yani tazyikli suyla yıkamaması gerektiğini aksi takdirde halıda renk bozulması ve doku tahribatına sebep olacağını bilmesi lazım. Halının temizlenmesi sürecinde gerek duyulacak ekipmana eksiksiz bir şekilde sahip olması lazım. Ne yazık ki her firmanın bu koşulları sağladığı söylenemez. Piyasadaki firma fazlalığı, halı yıkama hizmeti almak isteyen müşterilerin işini zorlaştırıyor. Genelde herkes en ucuz firma hangisiyse ekonomik olması açısından o firmayı tercih etme eğilimi gösterir. Bu, risk barındıran bir tercihtir. Halınızı işinin ehli olmayan firmalara teslim etmeniz, halınız için geri dönüşü mümkün olmayan sonuçlar doğurabilir. Eğer Sakarya’da yaşıyorsanız hiç böyle endişeleriniz olmasın. Çünkü Sakarya’nın tüm ilçelerine kaliteli ve güvenilir Sakarya halı yıkama hizmeti veren Işıl Halı Yıkama ile Adapazarı halı yıkama, Erenler halı yıkama, Serdivan halı yıkama gibi birçok hizmeti en uygun fiyata alırsınız. Hijyene, kaliteli ve güvenilir hizmete, müşterilerin aldıkları hizmetten memnun kalmasına son derece önem veren Işıl Halı Yıkama’dan memnun kalacaksınız.

Günümüzde En Çok Tercih Edilen Halı Yıkama Yöntemleri Nelerdir?

Halı türlerinin çeşitliliği, beraberinde halı yıkama yöntemlerinde çeşitliliği de getirdi. Aşağıda sayacağımız tüm yöntemler, Sakarya halı yıkama hizmeti alacağınız Işıl Halı Yıkama tarafından da bizzat kullanılmaktadır.

  1. Derinlemesine Halı Yıkama

Derinlemesine halı yıkama yöntemi, biraz daha uzmanlık gerektiren ve diğer halı yıkama yöntemlerine göre külfetli olan bir yöntemdir. Diğer yöntemlere kıyasla halılar daha teferruatlı bir şekilde temizlenir. Sahibinden teslim alınıp yıkama alanına getirilen halıların önce kaba tozları alınmaktadır. Ardından yarı otomatik veya tam otomatik halı yıkama makineleriyle yıkanmaktadır. Üçüncü adımda ise halıda hiçbir deterjan maddesi kalmaması için bol suyla durulanmaktadır. Tozlanmayacakları özel bir alanda kurutulduktan sonra ambalajlanıp sahiplerine teslim edilmektedir. Derinlemesine halı yıkama yöntemini diğer yöntemlere göre daha seyrek tercih edebilirsiniz. Aşağı yukarı 6 ayda bir derinlemesine halı yıkama yaptırmanız halınızın ve sizin sağlınız için önemlidir. Sakarya halı yıkama hizmetinin bir numarası Işıl Halı Yıkama’da halılarınızı derinlemesine temizletebilirsiniz.

  1. Şampuanla Halı Yıkama

Şampuanla halı yıkama yöntemi, kolay bir işlem olması ve görece daha az malzeme gerektiriyor olmasıyla ve buna bağlı olarak da daha uygun fiyatlı olmasıyla en çok tercih edilen halı yıkama yöntemi olmuştur. Halının temizlenme süreci şu şekildedir: Önce halı, halı yıkama solüsyonu veya şampuanı kullanılarak köpürtülür. Halı bu köpüklü vaziyetteyken bir süre beklenir. Beklenilen süre boyunca köpükler, halıdaki bütün kiri çekmiş olur. Köpük tabakasının kuru bir hal almasıyla birlikte artık bu tabaka, halı yıkama süpürgesiyle süpürülerek temizlenir. Böylece halı da temizlenmiş olur.

  1. Kuru Halı Temizleme

Su kullanılmayan bir halı yıkama yöntemi olan kuru halı temizleme yönteminde sadece deterjan, çözücü ve emici bir toz kullanılmaktadır. Emici toz, halının üstüne serpilir ve minimum 15 dakika beklenerek tozlara halılardaki kir taneciklerini çekmesi için süre tanınır. 15 dakikanın ardından toz tabakası, süpürge yardımıyla çekilir ve halının temizlenme işlemi tamamlanmış olur.

Işıl Halı Yıkama, halınızın ihtiyacına göre yukarıdaki üç yöntemden uygun olanı kullanarak size kaliteli ve güvenilir Sakarya halı yıkama hizmeti verir.

Işıl Halı Yıkama’dan Alabileceğiniz Diğer Hizmetler Nelerdir?

Işıl Halı Yıkama, sadece Sakarya halı yıkama hizmeti vermemektedir. Sakarya stor yıkama, Sakarya yorgan yıkama, Sakarya koltuk yıkama gibi aklınıza gelebilecek her türlü temizlik hizmetini en kaliteli ve en uygun fiyatlı bir şekilde sunmaktadır.

Sakarya’daki en deneyimli ve kaliteli halı yıkama firmasından hangi ilçede olursanız olun Sakarya halı yıkama başta olmak üzere Sakarya stor yıkama, Sakarya yorgan yıkama, Sakarya koltuk yıkama hizmeti alabilirsiniz. İster Adapazarı’ndan Adapazarı halı yıkama hizmeti alırsınız, ister Erenler’den Erenler halı yıkama hizmeti alırsınız ister Serdivan’dan Serdivan halı yıkama hizmeti alırsınız. Siz neredeyseniz Işıl Halı Yıkama orada.

Kaliteli hizmeti uygun fiyata almak için tek yapmanız gereken Işıl Halı Yıkama’yı 0264 242 17 17 üzerinden aramak.

Yayın Tarihi: 20 Ekim 2015 , Salı Bu haber 2274 defa ziyaret edildi.

Yorumlarınız

'DA ARA