Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!
Arama Yap

Hendek'e asfalt

Adapazarinet.com - Sakarya'nın İlk Firma Rehberi

Hendek'e asfalt
Hendek Belediyesi, 2017 asfalt programına hızlı girdi. Hendek’in birçok noktasında asfalt kaplama çalışmaları yapan Hendek Belediyesi, vatandaşların daha güvenli ve konforlu seyahat edebilmeleri için başlattığı asfalt atağına yenilerini eklemeye devam edi

14 km yol 11 bin ton asfalt

Birinci etap asfalt çalışmasında 12 mahalle de toplan 14 km uzunluğunda 11 bin ton asfalt serilecek. Çalışmalara başlayan ekipler, Kocatöngel Mahallesi ve Aktefek sıcak asfalt ile buluşturdu.

İlk etapta 12 mahalle

Birinci etap asfalt çalışmasında Aktefek, Kocatöngel, Soğuksu, Hacıkışla, Kocaahmetler, Sivritepe, Çobanyatak, Hallaç, Karatoprak, Yukarı Çalıca, Yağbasan, Lütfiyeköşk mahallesinde asfalt öncesi yol bakım çalışmaları yapıldı. Bu çalışmaların ardından aynı bölgelerde asfalt çalışması yapılacak.

Yol Bakım, onarım ve asfalt kaplama

Hendek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehir genelinde daha güvenli ve modern yollar için yol bakım, onarım ve asfalt kaplama çalışmalarına devam ediyor.  Hendek’in birçok noktasında asfalt çalışması gerçekleştiren Hendek Belediyesi, vatandaşların daha kaliteli ve konforlu seyahat etmesi için başlattığı asfalt atağına yenilerini ekliyor.

Diğer bölgelerde de devam edecek

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, asfalt çalışmaları ile ilgili yaptığı açıklamada; “Hendek İlçemizde sürdürdüğümüz çalışmalarımız her geçen gün artarak devam ediyor. Hedefimiz Hendek’i daha modern bir şehir haline getirmektir. Bu kapsam da mahallelerimizde çalışmalarımız devam ediyor. Kocatöngel ve Aktefek Mahallesi mevkiinde ekiplerimizin yaptığı sıcak asfalt çalışmasını tamamladılar. Şu anda ekiplerimiz Soğuksu’da asfalt çalışması yapıyorlar. Belediye olarak mahallelerimizde gerçekleştirdiğimiz sıcak asfalt çalışmalarımız diğer bölgelerde de olarak devam edecek” dedi.

Resim Galerisi

Yayın Tarihi: 17 Temmuz 2017 , Pazartesi Bu haber 1450 defa ziyaret edildi.

Yorumlarınız

'DA ARA