Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!
Arama Yap

Güney'in hastanesi açılış için gün sayıyor

Adapazarinet.com - Sakarya'nın İlk Firma Rehberi

Güney'in hastanesi açılış için gün sayıyor
Şehrin güneyine hizmet verecek Geyve Devlet Hastanesi açılış için gün sayıyor. Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya hastane başhekimi ile modern hastaneyi inceledi.

Yatak kapasitesi, modern donanımı, ameliyathaneleri ve yoğun bakım üniteleri ile Geyve Devlet Hastanesi açılışa hazır. Şehrin güneyine hizmet verecek hastanede son rötuşlar yapılıyor

GÜNEYİN HASTANESİ HAZIR

Geyve, Pamukova ve Taraklı İlçelerine hizmet verecek modern hastanede küçük rötuşlar yapılıyor. Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Hastane Başhekimi Uzm Dr Semih Songür ile hastaneyi gezdi. Kısa süre içerisinde hizmet vermeye başlayacak hastane 40 yatak kapasitesi, 6 yataklı 1. Basamak Yoğun Bakım Ünitesi ve tam donanımlı 2 ameliyathane bulunuyor. Şehrin güneyine hizmet verecek hastane tepeden tırnağa modern cihazlarla donatıldı.

KISA SÜREDE HİZMET VERECEK

Modern hastane için “beş yıldızlı otel” benzetmesi yapan Belediye Başkanı Murat Kaya “Şehrin güneyine hizmet verecek hastanemiz bitti. Tefrişatları hazır. Küçük rötuşlar yapılıyor. Geyve Devlet Hastanesi sadece ilçemizin değil bölgenin hizmetinde olacak. Son teknoloji ile donatılan hastanemizin hizmete girmesi için bir iki küçük iş kalmış. Başhekimimiz ile odaları ve diğer donatıları gezdik. Modern hastanemiz ilçemize, bölgemize hayırlı olsun” dedi.

EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR

İlçesine, şehrine çok modern bir hastane kazandırıldığı için mutlu olduğunu ifade eden Başkan Kaya “Hastanemizin kısa sürede hizmete hazır hale getirilmesinde emeği geçenlere teşekkür ederim. Özellikle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Ekonomi Başdanışmanı Milletvekilimiz, ağabeyim Şaban Dişli’nin çok ciddi gayreti ve emeği var. Sayın Dişli’ye ayrıca teşekkür ederim. Geyve başta olmak üzere Pamukova ve Taraklılı hemşehrilerim beş yıldızlı sağlık hizmeti alacak” dedi.

Yayın Tarihi: 18 Ekim 2017 , Çarşamba Bu haber 1303 defa ziyaret edildi.

Yorumlarınız

'DA ARA