Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!
Arama Yap

Girişimci Kadınlar Erenler’de Buluştu

Adapazarinet.com - Sakarya'nın İlk Firma Rehberi

Girişimci Kadınlar Erenler’de Buluştu
Erenler Belediyesi ve SGK İl Müdürlüğünün ortaklaşa geliştirdiği “Duygusal Zeka ile İşte Mutluluğu Sağlamak” konulu projenin ilk programı gerçekleştirildi.

Erenler Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleşen programda kadın girişimciler Stratejik Danışman Eğitmeni Aysel Evran ve Kişisel Gelişim ve Danışmanı Eğitmeni Kezban Bektaş konuşmacı olurken, Erenler Belediyesi Başkan Vekili Ramazan Tezgel, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Nurten Canbasoğlu, Başkan Yardımcısı Ali Akdeniz ve AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz programı yerinde izledi.

İş hayatına yeni atılacak veya halen iş yaşamında olan kadınları duygusal olarak yapacakları işe hazırlama amacıyla düzenlenen program, katılımcılar tarafından dikkatle takip edildi.

Canbasoğlu’ndan Erenler’e Teşekkür

Program sonunda bir konuşma yapan SGK Sakarya İl Müdürü Nurten Canbasoğlu; “Sosyal Güvenlik Kurumu olarak Türkiye’de tek bayan Müdür bendim. Bende bir ayrıcalık yaparak kadınlar üzerine projeler üretiyor ve çalışıyorum. İstanbul’dan gelerek bilgi ve deneyimlerini paylaşan değerli hocalarımıza ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Girişimci kadın çıkması için beyinlerinizi yordular, hayallerinizi zorladılar, hatta size ev ödevleri verdiler. Ev ödevlerini ben de aldım uygulayacağım ve bu haftayı çok değişik yaşayacağım. Bana değişik bir ufuk kazandırdılar. İlim, bilim ve kaynaşmak böyle güzel bir şey. Emeği geçen herkese, özellikle bizlere kapılarını açan, katılımcılarımıza hediyeler veren ve bizi sizlerle buluşturan Erenler Belediyesine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Programın 2. etabının ise 2 Aralık Çarşamba günü yine Erenler Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleştirileceği bildirildi.

Yayın Tarihi: 26 Kasım 2015 , Perşembe Bu haber 2108 defa ziyaret edildi.

Yorumlarınız

'DA ARA