Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!
Arama Yap

Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan amatör spora destek

Adapazarinet.com - Sakarya'nın İlk Firma Rehberi

Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan amatör spora destek
İlimizdeki 241 Spor Kulübüne, toplamda 3.830 Adet spor çantası dağıtılacak.

 Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanlığının ortak girişimleri ve talepleri neticesinde Sakarya Amatör Spor Kulüplerine Spor Çantası hediye ediliyor.
 

Salon Sporları branşında faaliyet gösteren 99, futbol branşında faaliyet gösteren 142 olmak üzere , 241 kulübe Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapılan toplamda 3.830 adet spor çantası dağıtılacak.  Salon Sporları branşında faaliyet gösteren kulüpler,  spor çantalarını Yenikent Spor Salonundan alabilecekler. Futbol kulüplerine ise spor çantaları, SASKF tarafından belirlenecek günde tören ile dağıtılacak.

Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Yaşar Zımba, Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Fatih Çelikel ile birlikte, Spor Genel Müdürlüğümüze çanta talebinde bulunmuştuk. Ortak girişimlerimiz neticesinde Spor Genel Müdürlüğü, İlimizdeki 241 kulübe dağıtılmak üzere, 3830 adet spor çantası gönderdi. Kulüplerimiz adına,  spor çantası konusundaki desteklerinden dolayı başta Spor Genel Müdürümüz Mehmet Baykan olmak üzere, Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Fatih Çelikel’e teşekkür ediyoruz. Sakarya’da Sporun zirvesindeki isimler olarak,  Valimiz İrfan Balkanlıoğlu , Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu ve Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Fatih Çelikel’in katılımları ile Spor Kulüplerimize çantalarını dağıtmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Yayın Tarihi: 21 Temmuz 2017 , Cuma Bu haber 1340 defa ziyaret edildi.

Yorumlarınız

'DA ARA