Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!
Arama Yap

Genç MÜSİAD’tan Hüseyin Avni Coş'a Ziyaret

Adapazarinet.com - Sakarya'nın İlk Firma Rehberi

Genç MÜSİAD’tan Hüseyin Avni Coş'a Ziyaret
Sakarya Genç MÜSİAD Başkanlığı'na atanan Uğur Çarboğa ve yönetimi Vali Hüseyin Avni Coş'u ziyaret etti. Ziyaret kapsamında 2017 projeksiyonu ve "Genç Ticaret Köprüsü" projesinden bahsedildi.

Valilikte gerçekleşen görüşme de Sakarya Genç MÜSİAD Başkanı Uğur Çarboğa, 2017 yılı içerisinde şehir genelinde yapılacak projeler hakkında detaylı bilgi verdi. Vali Hüseyin Avni Coş, ziyaretlerinden dolayı Sakarya Genç MÜSİAD Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkürlerini sundu.

 

SAKARYA, GİRİŞİM ŞEHRİDİR

Görüşme esnasında düşüncelerini ileten Sakarya Genç MÜSİAD Başkanı Uğur Çarboğa, "ekonomik anlamda gelişime katkı sağlayan girişimler, Sakarya'yı 2023'e emin adımlar ile taşıyor" dedi. Aynı zamanda şu sözleri ifade etti; "2017 yılına güzel etkinlikler ile başladık. Ekonomi'nin ince detaylarını öğrenip, para politikalarındaki dalgalanma nedenlerini inceleyen, kapsamlı bir eğitimimiz oldu. Genç MÜSİAD olarak bazı projelerimiz akademik bilgi birikimimizi ve entektüel gelişimimizi sağlayacaktır. "Genç Ticaret Köprüsü" projemiz ile misafir kardeşlerimizin ülkelerini ekonomi ve kültürel boyutta tanıdık. Nasip olursa 8 Mart 2017 tarihinde final programı yaparak, misafir kardeşlerimizi ödüllerini taktim edeceğiz" dedi.

 

GENÇ TİCARET KÖPRÜSÜ İLE GÖNÜLLER BİRLEŞİYOR

Genç Ticaret Köprüsü, uluslararası öğrenciler ile birlikte pazar fırsatlarını keşfederek, girişimcilik düşüncelerine yatırımcı tecrübeleri ile entegre ediliyor ve ithalat, ihracat alanlarında genç ticaret köprüleri kuruluyor. Girişimciler ve Kobiler ile ticari etkileşimde bulunarak etkinlik ortamlarında deneyim kazanmalarını sağlanıyor, ithalat, ihracat taleplerinde yeni ufuklar açıyor. Projenin koordinatörü olan Osman Eminler, konu ile ilgili "Dünya'nın birçok ülkesinden şehrimize okumaya gelen genç kardeşlerimizin, ülkelerini kendilerine özgü sunumları ile dinledik. Farklı kültürler ve ekonomik gelişimler hakkında edindiğimiz bilgi ile girişim portföyümüz gelişti" dedi

Yayın Tarihi: 28 Şubat 2017 , Salı Bu haber 1710 defa ziyaret edildi.

Yorumlarınız

'DA ARA