Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!
Arama Yap

Genç iş adamları Tüvasaş'ı ziyaret etti.

Adapazarinet.com - Sakarya'nın İlk Firma Rehberi

Genç iş adamları Tüvasaş'ı ziyaret etti.
Genç TÜMSİAD Şube Başkanı Ahmet Yılmaz ve Yönetim Kurulu üyeleri TÜVASAŞ Genel Müdürü Hikmet Öztürk ve Genel Müdür yardımcısı Cuma Çelik'i makamında ziyaret etti.

TÜVASAŞ Genel Müdürü Hikmet Öztürk Genç TÜMSİAD heyetine fabrikanın projelerini, sağlamış olduğu katma değeri geçmişi, kuruluş aşaması, işleyişi ve fabrika nitelikleri hakkında bilgiler verirken yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Öztürk TÜMSİAD'ı takip ettiklerini ve başarılı bulduklarını ifade etti. 

Programa Genel Müdür yardımcısı Cuma Çelik'i ziyaret ederek devam eden heyet burada fabrika satın alma daire başkanı Kadri Baydu, satın alma daire müdürleri Hikmet Bağlan ve Metin Bakırtaş ile ikili görüşmeler yaptı. 

Genel Müdür yardımcısı Cuma Çelik; TÜVASAŞ Sakarya'mız ve ülkemiz için büyük bir değerdir. Yapmış olduğu projeler ve çalışmalar ile ülkemize katma değer sağlamaktadır. Eksiklerimiz ve kendimizi daha çok geliştirmemiz gereken alanlar var bunları da zamanla iyileştireceğiz" dedi. 

 

Samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede başkan Ahmet Yılmaz; "bilmediğimiz birçok konu hakkında bilgi sahibi olduk. Fabrikanın işleyisi ve mal alımı gerçekleştirdiği KOBİ'ler le olan ilişkileri konusunda aydınlandık. Ne var ki bizler TÜMSİAD ve Genç TÜMSİAD olarak ortak gayemiz şehrimize ve ülkemize katma değer sağlayacak projelerde yer almak. Ahilik kültürünü kendine şiar edinmiş kobilerin ve genç girişimcilerin yetişmesini sağlamaktır. Görüyoruz ki TÜVASAŞ' ında bu doğrultuda bir işleyişi sahip olması bizleri ziyadesiyle memnun etti" Dedi. 

 

Genç Tümsiad Başkan yardımcıları Berat Şirinat, Ömer Gölekoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri Sedat Duran, Koray Filiz ,Cemil Saltık ve Yekta Cem Sunman?nın katıldığı ziyaret programı Makina Yüksek mühendisi ve Boji Fabrikası müdürü Mehmet Akbaş rehberliğinde fabrika gezisi ile devam etti.

Yayın Tarihi: 28 Kasım 2015 , Cumartesi Bu haber 2224 defa ziyaret edildi.

Yorumlarınız

'DA ARA