Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!
Arama Yap

Esnafa Zeki Toçoğlu Ziyareti...

Adapazarinet.com - Sakarya'nın İlk Firma Rehberi

Esnafa Zeki Toçoğlu Ziyareti...
Uzunçarşı ve Çark Caddesi'ndeki esnafları ziyaret eden SBB Başkanı Zeki Toçoğlu, esnafın şehir hayatını canlandırdığını söyledi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Uzun Çarşı ve Çark Caddesi esnafına ziyarette bulundu.  
Bölgede faaliyet gösteren esnaflara hayırlı işler dileyen Başkan Toçoğlu, tüm sektörlerde 'esnaf için en iyisi' hedefi ile çalışmalarına devam ettiklerini belirtti.

Uzunçarşı'nın cazibesi artıyor

Ziyaretlerine Uzunçarşı esnafı ile başlayan Başkan Toçoğlu, "Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce Tarihi Ada'da gerçekleştirdiğimiz dönüşüm çalışmalarının ikinci etap ihalesini tamamlamıştık. İlk etap çalışmalarımızda da sona yaklaştık. Bizi sevindiren nokta da çarşıda ticari faaliyetlerin sürdürülmesidir. İnşallah çalışmalarımız tamamlandığında Uzunçarşı hem estetik bir görünüme kavuşacak hem de şehrin cazibe merkezi haline gelecek" ifadelerini kullandı.

Esnafımız şehir hayatını canlandırıyor

Çark Caddesi esnafını da ziyaret eden Başkan Toçoğlu, "Sakaryamızın sembolü olan caddemizde nüfusun artmasıyla hareketlilikte her geçen gün daha da artıyor. Esnafımızın da iş yoğunluğu bu vesileyle artmış oluyor. Bizlerde esnafımıza ziyarette bulunup, hayırlı işler diledik. Şehrimizin hayatına canlılık katan en önemli unsurlardan birisi esnaflarımız. Onlara en iyi şartlarda hizmet sunabilecek ortamları hazırlamamız gerekir. İnşallah önümüzdeki süreçte de esnafla işbirliğimiz sürecek" diye konuştu.

Esnafımızın yanındayız

Başkan Toçoğlu, "Bugüne kadar esnaflarımızla hep işbirliği içerisinde çalıştık. Bilindiği üzere daha önce Süpürgeciler Sitesi, Tır Kamyon Parkı ve Nakliyeciler Sitesi'ni faaliyete sunduk. Tarihi Uzunçarşı'da esnafımızla ortak bir payda da buluşarak, çalışmalarımızı başlattık. Hamdolsun Yeni Hal Kompleksimizde hızlı bir şekilde ilerliyor. Her zaman ifade ettiğimiz gibi Büyükşehir Belediyesi olarak esnafımızın yanındayız. Üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız" şeklinde konuştu. 

Yayın Tarihi: 28 Şubat 2017 , Salı Bu haber 1627 defa ziyaret edildi.

Yorumlarınız

'DA ARA