Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!
Arama Yap

Dikkat! O Yollar Kapalı

Adapazarinet.com - Sakarya'nın İlk Firma Rehberi

Dikkat! O Yollar Kapalı
Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü tarafından Körfez Kavşağı-Gümüşova Kavşağı arası Otoyol ve Bağlantı Yollarından Üstyapı İyileştirmesi ve Büyük Onarım İnşaatı devam etmektedir.

Söz konusu işin bünyesinde Adapazarı Kavşağı-İzmit Doğu Kavşağı arasındaki bölümde üst yapı onarım ve yenileme çalışmaları yapılacaktır.

Yapılacak çalışmada Adapazarı-İzmit yönünde TEM otoyolu trafiğe tamamen kapatılarak; trafik akışı Adapazarı kavşağından D-100 yoluna yönlendirilecek ve D-100 yolunu takip ederek İzmit Doğu gişelerden tekrar O-4 otoyoluna katılım sağlanacaktır. (Sapanca Otoyol kavşağı da kapalı olacaktır.)

Söz konusu çalışmalar 25.09.2017 Pazartesi sabahı saat 07:00 da başlayacak olup, 21.10.2017 Cumartesi günü saat 17:30'da tamamlanacaktır. ( Çalışma saatleri 07:00-17:30 arasında olacaktır. Söz konusu kesimde sabah saat 07:00 itibari ile otoyol trafiğe kapatılacak olup, akşam saat 17:30'da otoyol tekrar kullanıma açılacaktır.

 Söz konusu çalışmalar esnasında gerekli olan tüm emniyet tedbirleri alınacak ve trafik işaretlemeleri yapılacaktır. Sürücülerin yol üzerinden trafik işaret ve işaretçilerine titizlikle uymaları gerekmektedir.

 Çalışmaların güvenlik içinde sürdürülebilmesi için görevli ekiplerimize Emniyet Birimlerince yardımcı olunması ve çalışmalar süresince gerekli trafik düzeninin sağlanması hususunda ilgililere emirlerinizi arz/rica ederim." denilmektedir.

Yayın Tarihi: 26 Eylül 2017 , Salı Bu haber 1372 defa ziyaret edildi.

Yorumlarınız

'DA ARA