Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!
Arama Yap

Büyük Coşkunlar Sektörün Öncüsü Olmaya Devam Ediyor.

Adapazarinet.com - Sakarya'nın İlk Firma Rehberi

Büyük Coşkunlar Sektörün Öncüsü Olmaya Devam Ediyor.
Büyük Coşkunlar 1966'dan günümüze Türkiye'deki Havai Fişek ve Meşale alanında lider firma olarak sektörün öncüsü olmaya devam ediyor.

Büyük Coşkunlar Piroteknik Kimya Sanayi Havai Fişek Tic. Ltd. Şti 1966'dan günümüze Türkiye'deki Havai Fişek ve Meşale alanında lider firma olarak sektörün öncüsü olmaya devam ediyor.Büyük Coşkunlar Piroteknik Kimya Sanayi Havai Fişek Tic. Ltd. Şti 1966'dan günümüze Türkiye'deki Havai Fişek ve Meşale alanında lider firma olarak sektörün öncüsü olmaya devam ediyor.

Son yıllarda havai fişek üretimi ve kullanımının hızla değişiklik göstermesine paralel olarak, ilgili rekabet koşulları gereği tam güvenli ve daha kaliteli ürünlerin üretimine devam etmektedir. Bizler Büyük Coşkunlar girması olarak en kalifiye mühendislerimizin çalıştığı Ar-Ge bölümümüz ve yurtdışı çalışma ortaklarımız ile yapmakta olduğumuz geliştirmeler ile üretim aşamasındaki güvenlik kriterimizi daha yüksek sebiyelere çıkartarak halen Türkiye ve Avrupa'da en çok tercih gören havai fişek firmaları arasında olduğumuzu gururla belirtiriz.

Ülkemizin yeni politikalarından olan dünyanın en büyük 10 ekonomisi arasına girme girişimlerine fayda olarak payımıza düşen görevi yerine getirmeye, ve her geçen gün üretmekte olduğumuz ürünlerle cari açığın kapatılmasına katkı sağlayarak %100 yerli makamızı bir çok farklı ülkede daha tanınır hale getirmeyi sürdürdüğümüzü belirtmek isteriz.

Yayın Tarihi: 9 Temmuz 2018 , Pazartesi Bu haber 3459 defa ziyaret edildi.

Yorumlarınız

'DA ARA