Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!
Arama Yap

Başkan Toçoğlu:İşler Hızlanacak Hizmetler Artacak

Adapazarinet.com - Sakarya'nın İlk Firma Rehberi

Başkan Toçoğlu:İşler Hızlanacak Hizmetler Artacak
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Müteahhitler Birliği’ni ziyaret etti.

Sakarya Müteahhitler Birliğini ziyaretinde konuşan Başkan Toçoğlu, “Cumhurbaşkanlığı sistemi ile geleceğimizi garanti altına alacağız. Hep birlikte ülkemizin geleceği için bu eşiği başarıyla geçeceğiz. İşlerimiz hızlanacak. Hizmetlerimiz çoğalacak. Geçmişte yaşanan sıkıntıları yaşamamak için 16 Nisan’da gerekeni yapacağız” dedi. Toçoğlu ayrıca Sakarya’nın yapılaşma konusunda çok iyi bir konumda olduğunun altını çizdi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Müteahhitler Birliği’ni ziyaret etti. Ziyarette Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak ve yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu. Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu’nu birliğimizde ağırlamaktan çok memnun olduk. Kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.

Sakarya cazibe merkezi

Başkan Toçoğlu, “İşlerinizi bırakarak zaman ayırdığınız için hepinize şükranlarımı sunuyorum. İletişimimiz sağlıklı ve kurallara uygun olunca şehrimizde olduğu gibi güzel sonuçlar ortaya çıkıyor. Burada müteahhitlerimizin katkısı inkar edilemez. Bu işte ehil olanların bu işi yapacağı bir ortam kurmalıyız. Biz Sakarya olarak inşaat noktasında iyi bir şehir ortaya çıkaracağız. Kat sınırından taviz vermeden düzgün şekilde şehrimizi büyüteceğiz. İşlerin düzgün yapıldığı yere rağbet artar. Şu anda Sakaryamızda sürekli artan nüfusuyla bir cazibe merkezi haline gelmiş durumda” diye konuştu.

Daha modern Sakarya

Başkan Toçoğlu; “Kentsel dönüşüm çalışmalarına yönelmek çok önemli. Şehrimizde örnek bir yapılaşmayı birlikte hayata geçiriyoz. Daha sağlıklı ortamlarda, daha sağlam binalarda, daha güzel bir çevrede, şehirciliğin modern halini yansıtarak şehrimizi daha da cazibeli bir kent haline getirmek için kentsel dönüşüm çalışmalarına hız vermemiz gerekiyor. Bu noktada çok geri kalmış durumdayız. İlçe belediyelerimiz gerekeni yapacak. Bizlerde Büyükşehir Belediyesi olarak plan noktasında katkı sağlayacağız. Ben bu noktada bana getirilecek her türlü çözüm önerisini dikkate alma noktasında hazırım.”

Bu sistemi beraberce getireceğiz

İçinde bulunduğumuz günlerde önemli bir süreçte olunduğunun altını çizen Başkan Toçoğlu, “Her yer AK Parti’deyken neden bu referanduma gerek duyuldu diyorlar. Biz halimizden şikayetçi olduğumuz için değil, geleceğimizi garanti altına alacak atılımları yapmak için bu yola girdik. Geçmişte bu sistemi hayal eden çok oldu ama dönemin şartlarından dolayı aşmak mümkün olmadı. Biz bunu beraber aşacağız. Koalisyonlardan kurtulup bu türden hükümet yapıları ile ilişkimiz kalmadan yola devam etmemiz gerekiyor. İşlerimiz hızlanacak. Hizmetlerimiz çoğalacak. Geçmişte yaşanan sıkıntıları tekrardan yaşamamak için 16 Nisan’da gerekeni yapmalıyız” ifadelerini kullandı.

Yayın Tarihi: 25 Mart 2017 , Cumartesi Bu haber 1554 defa ziyaret edildi.

Yorumlarınız

'DA ARA