Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!
Arama Yap

Bakkallar sözlerin yerine getirilmesini bekliyor

Adapazarinet.com - Sakarya'nın İlk Firma Rehberi

Bakkallar sözlerin yerine getirilmesini bekliyor
Sakarya Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, seçim sonuçlarının şehrimiz ve ülkemize hayırlı olmasını dileyerek, esnafın verilen vaatleri beklediğini söyledi.

Başkan Akdardağan, “Ülke olarak son aylarda önemli bir süreç yaşadık. 7 Haziran seçimleri sonrasında durgunlaşan piyasada esnafımızın geleceği yönelik güveni sarsılmıştı. Piyasalarda ve ekonomideki daralma biz küçük esnafı da bir hayli etkilemişti. Ulusal sermayeye, dev marketler zincirlerine, döviz kurlarının oynamasına ve KDV yüklerine direnen esnafımız her geçen gün daralan bir ortamdan çıkış aramaya başladı. Esnafımıza nefes aldıracak ve içinde yer alacağımız her projeye destek vereceğimizi daha öce belirtmiştik. 1 Kasım seçimlerini geride bıraktık. Sonuçları esnafımıza, sanatkarımıza, milletimize, ülkemize ve şehrimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

“Seçimler ile birlikte artık piyasaların rahatlayacağı ve özellikle küçük esnafın geleceğe umutla bakacağı bir ekonomi bekliyoruz” diyen Başkan Akdardağan, “Hükümetin kurulması akabinde esnafa verilecek olan düşük faizli kredi desteğinin sürmesi ve ayrıca yine esnafa 30 bin liraya kadar faizsiz kredi verilmesi vaatlerinin bir an önce hayata geçmesini bekliyoruz. Temsil ettiğimiz esnaf grubu adına bu sözlerin takipçisi olacak ve her gelişmeden haberdar edeceğiz” dedi. 

Yayın Tarihi: 6 Kasım 2015 , Cuma Bu haber 2003 defa ziyaret edildi.

Yorumlarınız

'DA ARA