Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!
Arama Yap

ASKF Yönetiminden Ankara çıkartması….

Adapazarinet.com - Sakarya'nın İlk Firma Rehberi

ASKF Yönetiminden Ankara çıkartması….
ASKF Başkanı Yaşar Zımba, Başkan Yardımcıları Necmettin Koçak, Uğur Kobaş Ankara’ya giderek bir dizi ziyaretler gerçekleştirdiler.

ASKF heyeti ilk ziyaretini Türkiye Karate Federasyonuna yaptı. Başkan Yaşar Zımba, Gaziantep ilinde yapılan Büyükler Avrupa şampiyonasında alınan madalyalar ve genel klasman şampiyonluğu için, Federasyon Başkanı Av. Dr. Aslan Abid Uğuz nezdinde Karate camiasını tebrik ederek, başarılarının devamı dileklerini iletti.

Bakan Yardımcısı Rıdvan Duran ziyaret edildi. ASKF heyeti ile birlikte Türkiye Karate Federasyonu Başkanı Av. Dr. Aslan Abid Uğuz, Aile ve Sosyal
Politikalar bakan yardımcılığına atanan Hemşerimiz Rıdvan Duran’ı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.

ASKF Başkanı Yaşar Zımba ziyarette yaptığı açıklamada “Bakan yardımcımız her zaman ki gibi bizleri çok sıcak karşıladı. Sakarya’nın Ankara’da ki güçlü seslerinden biri olacağına inandığımız kardeşime görevinde başarılar dileriz. Dedi. MKE Genel Müdürü Yasin Akdere törenle diplomasını aldı. 

Karate branşında siyah kuşak 1.Dan olan, MKE Genel Müdürü hemşerimiz Yasin Akdere için Ankara’da bulunan genel müdürlük binasında küçük bir diploma töreni yapıldı. 

Resim Galerisi

Yayın Tarihi: 4 Haziran 2022 , Cumartesi Bu haber 409 defa ziyaret edildi.

Yorumlarınız

'DA ARA