Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!
Arama Yap

ASKF’den, Sapanca İlçe Emniyet Müdürüne tebrik ziyareti

Adapazarinet.com - Sakarya'nın İlk Firma Rehberi

ASKF’den, Sapanca İlçe Emniyet Müdürüne tebrik ziyareti
ASKF’den, Sapanca İlçe Emniyet Müdürüne tebrik ziyareti.

Sakarya'nın bir huzur adası olması için yoğun bir çalışma sarf eden, Başarılı yönetimi ile Sakarya halkının gönlünde taht kuran İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, geçtiğimiz hafta kurum içerisinde büyük bir rotasyona gitmişti. 

Bu rotasyon ile birlikte 3. Sınıf emniyet müdürü Aslı Gül İlhan Sapanca ilçesine atanarak ilçe Emniyet müdürü oldu. 

ASKF Başkanı Yaşar Zımba, başkan yardımcıları Necmettin Koçak ve Uğur Kobaş ile birlikte Sapanca ilçesine giderek, ilçe emniyet müdürlüğüne atanan Aslı Gül İlhan’ı ziyaret ederek, tebrik ve başarı dileklerini ilettiler. 

ASKF Başkanı Yaşar Zımba “ ilk önce il Emniyet Müdürümüzü aldığı karardan dolay? ? tebrik etmek istiyorum. 3 ilçe ve 2 şube müdürlüklerine bayan emniyet müdürlerini atayarak, en zorlu görevleri bile bayanların yapabileceğini toplumuza bir kez gösterdi. Zannediyorum, Türkiye de pek çok ilde olmayan bu kararı için ve Yaptığı başarılı çalışmaları ile Sakaryamızın kendi deyimi ile Huzur Adası olması için çaba sarf eden çalışkan il müdürümüzü kutluyorum. Ayrıca Sapanca ilçemize atanan, başarılı olacağına, halkın güven ve sevgisini kazanacağına inandığımız Aslı Gül İlhan müdürün yeni görevi hayırlı olsun ve başarılar dilerim. Dedi.

Resim Galerisi

Yayın Tarihi: 27 Ocak 2022 , Perşembe Bu haber 368 defa ziyaret edildi.

Yorumlarınız

'DA ARA