Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!
Arama Yap

'11 Milyon Asfalt 32 Milyon Altyapı'

Adapazarinet.com - Sakarya'nın İlk Firma Rehberi

'11 Milyon Asfalt 32 Milyon Altyapı'
AK Parti Hendek İlçe Teşkilatı ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Sadece bu yıl Hendek’te 11 milyonluk asfalt çalışması gerçekleştirdik.

AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, “Öncelikle Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na ilçemizde gerçekleştirdiğimiz 6. Olağan Kongremize katılım sağladığı için teşekkür ediyoruz. Teşkilatımızı, kadın ve gençlik kollarımızı büyük ölçüde yeniledik. Ülkemizin 2023 hedeflerine ulaşabilmesi, güçlü ve büyük Türkiye için çalışmalarımıza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Başkan Toçoğlu, “Hendek 6. Olağan Kongresi’nin ardından seçilen bu yeni yönetimin hayırlara vesile olmasını diliyorum. 2019 seçimleri ülkemizin istikrarı için çok önemli. Büyükşehir Belediyesi olarak tüm teşkilatlarımıza katkı sunmaya hazırız. Belediyelerin il ve ilçe teşkilatlarına seçim süresince büyük destekleri oluyor. İlçe teşkilatlarının ve belediyelerin uyum içerisinde çalışmaları çok büyük önem arz ediyor. İnşallah Hendek, birlik ve beraberlik içerisinde bu zorlu seçim sürecini başarıyla atlatacaktır” diye belirtti.

Hendek’te Büyükşehir yatırımlarının devam ettiğini aktaran Toçoğlu,  “Hendek’te 11 milyonluk asfalt yatırımı gerçekleştirdik.  Altyapı yatırımlarının toplam maliyeti ise 32 milyon. Hendek’e yeni bir soluk getirecek Yeni Yaşam Merkezimizi ise hızla tamamlıyoruz. Hendek Belediyemiz ve üniversitemiz ile temas halindeyiz. İnşallah Hendek’e önümüzdeki süreçte de yatımlarımız devam edecek” dedi.

Yayın Tarihi: 20 Aralık 2017 , Çarşamba Bu haber 1255 defa ziyaret edildi.

Yorumlarınız

'DA ARA