Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!Enyakin.com, sorun anında en yakın hep yanında!
Arama Yap

Müteahhitler göz sağlığında Dünya Göz'e emanet

Adapazarinet.com - Sakarya'nın İlk Firma Rehberi

Müteahhitler göz sağlığında Dünya Göz'e emanet
Sakarya Müteahhitler Birliği Derneği; Özel Dünyagöz Sakarya Tıp Merkezi ile Protokol İmzaladı

Sakarya Müteahhitler Birliği Dünyagöz ile protokol imzaladı

Kurulduğu günden bu yana kamuoyunun bilgi düzeyini yükseltmek ve mesleki standartları geliştirmek için çalışmalar gerçekleştiren Sakarya Müteahhitler Birliği Derneği, imzaladığı protokol ile birlikte üyelerinin ve birinci derece yakınlarının göz sağlığını Özel Dünyagöz Sakarya Tıp Merkezi’nin deneyimli hekimlerine emanet etti.

Dernek hizmet binasında imza töreni

Sakarya inşaat sektörünün önde gelen firmalarını temsil eden ve bağımsız bir sivil toplum kuruluşu olarak uyguladığı başarılı projelerle gündeme gelen Sakarya Müteahhitler Birliği Derneği, önceki gün dernek hizmet binasında Dernek Başkanı Kadir Savaş ve yönetim kurulunun katıldığı tören eşliğinde Özel Dünyagöz Sakarya Tıp Merkezi ile hizmet protokolü imzaladı.

Göze odaklanan ve göz sağlığına dair tüm sorunlar

İmzalanan bu protokol ile birlikte Sakarya Müteahhitler Birliği Derneği üyeleri ve birinci derece yakınları, sadece göze odaklanan ve göz sağlığına dair tüm sorunlara çözüm getiren Özel Dünyagöz Sakarya Tıp Merkezi’nden hizmet alabilecek. Hekimlerin ve hastaların konforunun ön planda tutulduğu, ileri teknolojiye sahip cihazlarla hastalarına eksiksiz teşhis ve tedavi hizmeti sunan Özel Dünyagöz Sakarya Tıp Merkezi, deneyimli uzman hekim kadrosu ve yüzlerce farklı tedavi yöntemiyle Sakaryalılara hizmet veriyor. Uzman hekim kadrosunda ise Op. Dr. Burak Yanar, Op. Dr. Akil Batu ve Op. Dr. Fehmi Aydoğan yer alıyor.

Yayın Tarihi: 20 Ekim 2015 , Salı Bu haber 1923 defa ziyaret edildi.

Yorumlarınız

'DA ARA