Sakarya'nın Firma Rehberi

Ana Sayfa »  Sektörler » Emlak Ofisleri & Düğün Salonları » Emlak Ofisleri »  
Yenigün Emlak


Yenigün Emlak
Firma Rehberi     Adres
Vilayet Yanı Özel İdare İşh.No:7
Firma Rehberi     Telefon
0264 2721630                   
Firma Rehberi     Cep Tel
0532 2328405              
Firma Rehberi     Fax
0264 2725968    0264 2725968    
Firma Rehberi     Web
Firma Rehberi     E-Posta
Firmanin Mail Adresi
Firma Rehberi     Hit
35390

Yenigün Emlak

Yenigün Emlak Sakarya ve çevre illerde emlak sektöründe faaliyet gösteren bir gayrimenkul danışmanlık firmasıdır.

Yenigün Emlak uzman kadrosuyla sizlere kaliteli ve sorunsuz hizmet sunmak için Sakarya ili ve çevresinde faaliyet göstermektedir.

Yenigün Emlak piyasa enstrumanlarını ve değişimlerini sürekli takip eden, Doğru Fiyat - Doğru Yatırım mantığı ile müşterilerini kısa sürede hedeflerine ulaşmalarını dolayısıyla müşteri memnuniyetini sağlamayı ve sürekli kılmayı en ön planda tutan bir gayrimenkul danışmanlık firmasıdır.

Emlak Sektörüne Bakışımız Hakkında 

İnsanlık tarihinin başlangıcından beri barınma, birincil ihtiyaç olmuş ve zamanla beraber bu barınaklar çeşitlenmiş, kullanım amaçları ve vasıfları değişerek gayrimenkul adını almıştır. 

Dünya içerisinde bir başka dünyadır, sahip olduğumuz evimiz, iş yerimiz, ofisimiz, yazlığımız; yani sahip olduğumuz gayrimenkulümüz.

Bazı sorular vardır: "Bir gayrimenkulü değerlendirirken nasıl değerlendirmeli, neye göre değerlendirilmeli, ne eksiktir değerlendirmede ne fazla? Alırken satarken ve kiralarken hangi faktörlere bakılmalıdır, nerede ne değerde nasıl bir yer almak doğrudur? "Çok değişkeni olan bu soruların yanıtı bizim oluşturduğumuz, müşteri memnuniyetini hedef alan, Doğru Fiyat - Doğru Yatırım çalışmalarımızdır. 

Bu sorumluluk bilinciyle hizmetlerimize devam etmekte ve daha ileriye götürme gayretindeyiz.

Yenigün Emlak Sakarya ve çevre illerde emlak sektöründe faaliyet gösteren bir gayrimenkul danışmanlık firmasıdır. Yenigün Emlak uzman kadrosuyla sizlere kaliteli ve sorunsuz hizmet sunmak için Sakarya ili ve çevresinde faaliyet göstermektedir.
Yenigün Emlak Sakarya Emlakçı Adapazarı Emlakçı Gayrimenkul Alım Satım Uygun Fiyatlı Konut Krediye Uygun Konut Emlak İlanları Kiralık Dükkan Kiralık Daire İşyeri Arsa Arazi Satılık Kooperatif Adapazarında Emlakçı Sakaryada Emlakçı

 Menü
Hata Bildir

Firmanıza ait
11 yeni
mesajınız var
Mesajlarınızdan Bazıları

- adapazarında satılmasını...

- sakarya civarinda cevre...

- uzun ...

- kiralı ev arıyorum, 70-1...

- sapancada 1690 m2 arsamı...

- yenicami bulvara cepheli...

- adapazarında 300 tl lik...

- mümkünse ögrenci we calı...

- ...

- adapazarındakı evimi sat...

- satılık 18 dönüm arazi d...

Sakarya Emlak - Sakarya Haber - Özel Otomotiv Servisleri - Hummel Ayakkabı - Sakarya Web Tasarımı - Sakarya Halı Yıkama - Çatı İzolasyonu - Sakarya otel