Sakarya'nın Firma Rehberi

Haberler


 
 
    Ağır Küfürler Karakter Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto  
Ağır KüfürlerTümamiral Cem Gürdeniz'e ait olduğu ileri sürülen ve millete ve dinî değerlere hakaret dolu ses kaydının yankıları sürerken skandal bir olay daha patlak verdi. Albay Aygün'e ait olduğu iddia edilen kayıtta ağır küfürler var.

Dün Dailymotion.com isimli internet  sitesine düşen bir ses kaydında Başbakan Tayyip Erdoğan ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ'a inanılmaz küfürler yer alıyor.

 

Parola olarak kullanılan "Adi Başbakan" hadisesini gölgede bırakan konuşmanın Kurmay Albay Mehmet Aygün'e ait olduğu iddia ediliyor.

 

Başbakan'a 'köpek' diyerek hakaret eden Albay, Genelkurmay Başkanı için de "Neyi bekliyor anlamadım daha yani.. Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri mi olacak köpek!" ifadelerini kullanıyor.

 

İşte devlet terbiyesi almış olması gereken bir kurmay subayın utandıran sözleri:

 

- Kaç yıllık memursun. Senin eşin kaç para alıyor? 500 milyon mu? Seni de 500 milyona çekmeye çalışıyor şu an köpek.

 

- Çıksın Sayın Başbakanı'mız emreder biz de yaparız desin. Ağzına s. askerin!

 

- Başbakan'ı değiştiremezlerse herif Cumhuriyet tarihi boyunca askere en büyük kazığı s... adam olacak.

 

- Bizim kuvvet komutanı evin önünde hazırolda duruyor. Daha ne bekliyo ki anlamıyom bizim köpekler? Yani Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri mi olacak köpek? Hayatında olacağın en yüksek yere gelmişsin, kuvvet komutanısın, Genelkurmay başkanısın.

 

- Köpek şimdi kalkıp buraya gelecek herife selam duracağız ya... Önünde bir de selam duracağız. A... ... senin. Böyle bir şey olamaz ya.

 

- Amerika eliyle alıyo k.... Hazırolda da böyle selam duruyor. Köpek!

 

 


08.07.2010     
Arkadaşına Gönder Çıktı Al   


Önceki Haber
Bu haber 8499 kere okundu Sonraki Haber
Güncel Haberler kategorisindeki tüm haberler için tıklayın.YORUMLARINIZ İNTERAKTİF GÜNDEMBu habere henüz kimse görüş belirtmemiş.

 [Haberle ilgili yorum yazın]

Bu Kategorideki Diger Haberler
En Çok Yorum Yapılan
Güncel Haberler Haberleri3

Abramovich Burak Yılmaz'ı istiyor2

Tarkan: Spordan soğudum2

Hollande:Türkiye'ye yardım etmeliyiz2
2

Suriye ile Ürdün askerleri çatıştı - Video
En Çok Okunan
Güncel Haberler HaberleriAğır KüfürlerİŞKUR dan işsizlere altın bilezik önerileriSavcı Kiraz'ın azmettiricisi o ülkede yakalandıAGDAŞ tan uyarı gazınız kesilecekAdapazarinet.com Yenilendi!
Sakarya Emlak - Sakarya Haber - Özel Otomotiv Servisleri - Hummel Ayakkabı - Sakarya Web Tasarımı - Sakarya Halı Yıkama - Çatı İzolasyonu - Sakarya otel